Київ перетворюють на цвинтар старих автомобілів

Іржаві, покинуті машини заполонили київські подвір'я. Власники вивозити автобрухт не поспішають, а відповідних служб в Україні просто не існує.

На київських подвір'ях щороку збільшується кількість іржавих машин. В українській столиці служб, відповідальних за утилізацію непотребу на колесах, просто не існує.

Власники застарілих машин вивозити автобрухт не поспішають: або шкода, або грошей на евакуатор немає. Більшість таких покинутих автівок стають домівкою для волоцюг, контейнером для сміття або розвагою для дітей.

У міліції дати раду покинутій техніці не можуть, особливо, якщо вона припаркована без порушення правил. У ДАІ кажуть, що готові надати інформацію про власника транспортного засобу і зняття з обліку. Повноважень по евакуації таких засобів у них немає.

В Європі та Америці такий непотріб одразу відправляють на звалище. У західних країнах активно діє програма знижок, які надають власникові замість утилізованої машини на нову. Схожу програму цього року розробили і в Україні, проте грошей на оновлення приватного автопарку немає.

Читайте також:

ДАІ оприлюднила рейтинг найаварійніших місць в Києві

У центрі Києва згоріли три автомобілі

Донька Черновецького купила Ferrari за 2,5 млн гривень

Суд заборонив встановлювати блокіратори машин

ВідеоЦвинтар старих автомобілів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: