Кліматичний бренд Neoclima провів ребрендинг

Компанія представила новий слоган: "Якість кожному".

Нейл Янг, виконавчий директор інвестиційної групи Penpine LP, яка в 2013 році придбала права на торгову марку Neoclima, в своєму відеозверненні до партнерів і клієнтів заявив про завершення процесу ребрендингу Neoclima.

"З 2013 року ми почали поступовий трудомісткий процес ребрендингу торгової марки Neoclima. Ми переглянули стратегію розвитку бренду, істотно розширили продуктовий портфель, практично повністю оновили модельний ряд, посилили контроль якості виробництва. Ми додали нові категорії обладнання: теплові насоси, мульти-спліт-системи, промислове і напівпромислове кондиціювання, очищувачі повітря", - говорить Нейл Янг.

Наступним етапом ребрендингу стала зміна слогана. У 2014 році компанія представила новий, сучасніший і відповідний духу і філософії бренду слоган: "Якість кожному".

"Всього у двох словах ми намагались розкрити такі фундаментальні поняття, як висока якість і надійність продукції і при цьому практично абсолютну доступність широкому колу споживачів, як з точки зору широти асортименту, технічних характеристик і дизайнерських рішень, так і цін на продукцію", - пояснив в своєму зверненні виконавчий директор.

Заключним етапом ребрендингу стало оновлення логотипу, що відбулося на початку 2016 року. Новий логотип Neoclima ототожнює якісно новий рівень , досягнутий торговою маркою . Він поєднує в собі лаконічність і простоту, сучасний плавний шрифт і суворі кольори.

"Новий логотип символізує технологічність, надійність і сучасність нашої продукції. На підтвердження своїх слів хочу повідомити Вам, що за останні 3 роки ми в 3 рази знизили статистику поломок до рекордно низьких 0,14%, а частка ТМ Neoclima на кліматичному ринку України зросла вдвічі - до 16%", - підсумував пан Нейл Янг.

Neoclima  дякує покупцям за надану довіру і обіцяє продовжити роботу щодо вдосконалення якості продукції, розширенню асортименту, впровадженню сучасних технологій та інноваційних рішень.

Відеозвернення Нейла Янга:

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: