Клініка, де померла паціентка, продовжує збільшувати груди без ліцензії

Дата публікації
Перегляди
1531
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Клініка, де померла паціентка, продовжує збільшувати груди без ліцензії

Клініка, де померла паціентка, продовжує оперувати без ліцензії

Якщо комерсанти ховатимуть свої прибутки, працювати вони зможуть скільки завгодно, повідомляють юристи.

Медичний центр "Тест", навколо якого через смерть паціентки на початку вересня розгорівся скандал, продовжує працювати, не дивлячись на те, що ліцензію медичного закладу анульовано.

Досі навіть не замалювали вказівники, які ведуть до клініки, розташованої на другому поверсі однієї з міських лікарень Запоріжжя. Так само залишилась і реклама закладу. Тож заклики на кшталт "Зробимо тебе красивим" люди можуть бачити щодня.

Нагадаємо, на початку вересня 25-річна дівчина, яка прийшла сюди для косметичної операції з корекції молочних залоз, померла на операційному столі. Реанімаційні заходи тривали 12 годин, але замість порятунку, дівчині ще й перерізали підключичну вену та праву легеню. По допомогу до більш досвідчених колег комерсанти вирішили не звертатись.

Наразі призначено судово-медичну експертизу та правоохоронні органи обіцяють "вжити всі заходи щодо притягнення до кримінальної відповідальності осіб винних у смерті паціентки".

Перевірка Міністерства охорони здоров'я зафіксувала в роботі запорізької клініки численні порушення.

"Під час позапланової перевірки комісією МОЗ України складено акт про неможливість ТОВ "Тест" забезпечити виконання ліцензійних вимог. Ухвалено рішення про анулювання ліцензії", - повідомили у прес-службі МОЗ України.

Однак, як з'ясувалося, що "Тест", як і раніше, працює у звичному режимі. За телефоном повідомили, що клініка працює, і записатися на прийом можна будь-коли.

"Ні, черги немає. Але про це все з лікарем будете домовлятися, щоб влаштувало обох", - сказала чергова медсестра.

Юристи стверджують, що притягти керівництво клініки до відповідальності буде важко. Якщо комерсанти ховатимуть свої прибутки, працювати вони зможуть скільки завгодно.

"Кримінальна відповідальність настає у тому випадку, якщо здійснюється господарська діяльність без ліцензії. І якщо отримано дохід у великому розмірі, тобто 17 тисяч гривень", - пояснив юрист Олег Вельможко.

У Запорізькій обласній держадміністрації ситуації не коментують. За останньою інформацією, для того, щоби згорнути свою діяльність, клініці дали ще місяць.

Читайте також:

Жительку Запоріжжя зґвалтували прямо в центрі міста

На Запоріжжі чоловік помер через те, що наївся вареників

Шість українців щодня помирають через лікарську недбалість

У Запоріжжі на пластичній операції померла 25-річна дівчина

Збільшували груди, а збільшили смертність, і після цього працюють

Збільшували груди, а збільшили смертність, і після цього працюють

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1531
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація