У Януковича запевняють, що вони за демократію

У Януковича запевняють, що вони за демократію

У Януковича запевнили Німеччину, що вони за демократію / Фото: Офіційний сайт Президента України

Радник президента України провів зустріч з делегацією Бундестагу ФРН.

Українська сторона поділяє точку зору європейських партнерів стосовно важливості зміцнення демократії, верховенства права, а також дотримання міжнародних стандартів захисту прав і свобод людини для успішного просування України шляхом європейської інтеграції.

Про це сказав радник президента України – керівник Головного управління з питань міжнародних відносин Адміністрації президента Андрій Гончарук під час зустрічі з делегацією групи з міжпарламентських зв'язків з Україною Бундестагу ФРН на чолі з Бербель Кофлер.

Як повідомили в прес-службі президента, у цьому контексті Гончарук наголосив, що стратегічна перспектива відносин України та ЄС не повинна бути заручницею будь-яких внутрішніх подій. У зв'язку з цим радник президента висловив сподівання на розуміння та подальшу підтримку України з боку Німеччини у питанні євроінтеграції.

Під час зустрічі обговорено українсько-німецькі відносини, зокрема розвиток двосторонніх політичних контактів, у тому числі міжпарламентських зв'язків, співпраця України з ЄС, а також окремі аспекти внутрішньополітичної ситуації в нашій державі.

Читайте також:

ЄС вимагає звільнення Тимошенко в обмін на Угоду про асоціацію

Кличко застеріг США, що українська влада каже одне, а робить інше

Вирок Тимошенко: Німеччина погрожує наслідками, Франція бачить деградацію

Януковича таки приймуть у Брюсселі: йому передадуть сигнал

Німецькі ЗМІ: вирок Тимошенко заганяє Україну в обійми Кремля

Повʼязані теми:

Наступна публікація