Клюєв анонсував підвищення звільненому губернатору

Клюєв анонсував підвищення звільненому губернатору

Андрій Клюєв / Фото: Фокус

Перший віце-прем'єр представив Запорізькій області нового керманича, не оминувши увагою й колишнього.

Екс-губернатор Запорізької області Борис Петров "пішов на підвищення".

Про це заявив перший віце-прем'єр Андрій Клюєв під час представлення Запорізькій області нового голови облдержадміністрації Олександра Пеклушенко.

Представляючи нового керівника області, Клюєв висловив упевненість в тому, "що під керівництвом Пеклушенко Запорізька область буде в авангарді".

Пеклушенко, в свою чергу, вказав на те, що "так, як працював Борис Петров і його команда, раніше в області не працював ніхто, і всі його справи будуть примножені".

Задоволеність роботою Петрова на посаді губернатора Запорізької області побічно висловив і Клюєв, зазначивши, що екс-голова ОДА "йде на підвищення" і йому буде запропонована робота у Києві, пише "Комерсант-Україна".

"Він тепер буде пильно спостерігати за Запорізькою областю. Нехай навіть у бінокль", - зауважив урядовець, не уточнивши, втім, яку саме посаду отримає Борис Петров.

Пізніше, представляючи нового главу Львівської облдержадміністрації Михайла Костюка, Клюєв подякував колишньому губернаторові Михайлові Цимбалюку за плідну роботу і висловив сподівання, що на новій посаді той віддасть всі сили роботі на користь держави.

"На мою думку, ми з вами ще не один рік будемо працювати", - сказав Клюєв Цимбалюку.

Представляючи Костюка, урядовець зазначив, що аргументами при його призначенні був, насамперед, його життєвий досвід і компетентність.

Читайте також:

Львівським депутатам набридли немісцеві губернатори

Цимбалюк втратив губернаторське крісло через нерішучість і стадіон

Янукович замінив губернаторів Львівської і Запорізької областей

Азаров радить менше вірити чуткам про відставки міністрів

Повʼязані теми:

Наступна публікація