Львівським депутатам набридли немісцеві губернатори

Львівська міськрада прийняла заяву, в якій висловила своє обурення постійною зміною губернаторів і пост-радянською політикою.

Депутати Львівської міської ради прийняли заяву, якою висловлюють обурення "провальною державною політикою у нашому регіоні".

Крім того, депутати обурені, що "після Миколи Кмітя губернаторами призначають іногородніх, або тих, хто перебрався в Київ".

"Влада поміняла чотирьох губернаторів менш, ніж за 2 роки, але стан справ не покращується. Отже, не в персоналіях суть проблеми. Проблема в провалі державної економної політики щодо нашого регіону. У вже традиційному недофінансуванні Львівщини. Рейки розбиті, струму в мережі нема, а вони машиніста міняють. Це чистої води популізм", - вважають депутати.

Вони пригадують, що вже третій президент обіцяє залишати кошти в бюджетах міст і регіонів – і не виконує обіцяного.

"Навіть на Інвестиційний Форум минулого місяця перші особи держави не приїхали. Бояться подивитися в очі інвесторам, почути правду про розгул бюрократії та корупції, неповернення ПДВ, перешкоди в експорті", - вважають львівські депутати.

Вони вважають, що потреби Львівської області центральна влада традиційно ігнорує, бо "півтора роки доріг не ремонтували, міжнародні траси навіть на ділянках до державного кордону ще весною були, як після війни."

"Після Микола Кмітя губернаторами призначають іногородніх, або тих, хто перебрався у Київ. Якщо людина тут тимчасово, то і не буде дбати так добре, як той, кому тут жити і постійно дивитися людям в очі", - зазначають депутати.

При цьому вони зазначають, що нічого не мають проти нового керівника Львівщини. Але знову піде кілька місяців на зміну команди і вникнення в суть справ, "а там і до чергової рокіровки недалеко – адже результатами виборів до ВР влада точне не буде задоволена".

"Ми вимагаємо припинення пост-радянської практики безвідповідального адміністрування нашим регіоном, вимагаємо перегляду бюджетного процесу з метою залишення основних надходжень у розпорядженні міста Львова і регіону в цілому", - наголосила у своїй заяві Львівська міськрада.

Нагадаємо, вчора, 2 листопада, президент Віктор Янукович призначив нового голову Львівської ОДА. Ним став екс-гендиректор "Укрзалізниці" Михайло Костюк. Про це йдеться в указі, розміщеному на сайті глави держави.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: