Колеснікову загрожує відставка

Президент може звільнити прем'єр-міністра з питань Євро-2012 Бориса Колеснікова і дати таким чином ляпаса Ринату Ахметову.

Віце-прем'єр-міністр з питань підготовки до Євро-2012 Борис Колесніков може позбутися своєї посади.

Президент Віктор Янукович скоріше погодиться на звільнення віце-прем'єр-міністра з підготовки до Євро-2012 Бориса Колеснікова, ніж на звільнення віце-прем'єра з питань регіональної політики Віктора Тихонова, повідомило поінформоване джерело.

"Янукович, та люди в його адміністрації скоріше зацікавлені у зменшені впливу "групи Ахметова", ніж у загостренні відносин із "Луганською групою". З чого і витікає, що скоріше звільнять Бориса Колеснікова ніж Віктора Тихонова", – розповіло джерело.

Водночас, в Адміністрації президента говорять, що кадрові питання уряду, наразі, не обговорюються. Під час останньої зустрічі глави держави та керівника уряду йшлося про нагальні питання економічної та соціальної сфери, а не кадрові перестановки, заявила заступник голови Адміністрації президента Ганна Герман.

Директор інституту імені Горшеніна Володимир Фесенко вважає, що звільнення загрожує в першу чергу тим віце-прем'єрам, повноваження яких дублюються профільними міністерствами – це Віктор Слаута та Володимир Сівкович, які опікуються, відповідно, питаннями сільського господарства та силових відомств.

На думку політолога, цих урядовців можуть перевести на інші посади в Кабінеті міністрів. Крім того, Володимир Фесенко в заявив, що навряд чи президент у кадровому питанні надасть перевагу "Луганській" партійній групі.

"Ніхто не застрахований від можливості звільнення. В найбільшій зоні ризику знаходяться Сівкович, Слаута і Тихонов. Колесніков, разом із Клюєвим, має по-перше більшу політичну вагу. Якщо звільняти Колеснікова, то це означає по-перше прямий конфлікт і "ляпас" Ахметову, по-друге виникнуть збої і проблеми в реалізації проектів пов'язаних з Євро-2012", – відзначив політолог.

Нагадаємо, президент Віктор Янукович очікує від прем'єр-міністра Миколи Азарова пропозицій щодо вдосконалення структури Кабміну у зв'язку з відновленням дії Конституції 1996 року, що передбачає скорочення кількості віце-прем’єрів з п’яти до трьох.

За даними ЗМІ, у Януковича троє кандидатів на звільнення з уряду - віце-прем’єр-міністри Володимир Сівкович, Віктор Слаута та Віктор Тихонов можуть втратити свої посади.

Читайте також:

БЮТ: Янукович незабаром звільнить третину уряду

Віце-прем'єрів Сівковича й Слауту звільнять з уряду

Азаров: кадрових революцій в уряді не буде

Азаров у п’ятницю представить новий склад уряду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: