Кравчук: Путін не приймає рішень самостійно

Перший президент України впевнений, що міждержавними відносинами керують не особистості, а інтереси.

Леонід Кравчук
Сегодня
Леонід Кравчук
В Росії править не Володимир Путін чи Дмитро Мєдвєдєв, а група осіб. Про це заявив в ефірі одного із українських телеканалів 30 вересня перший президент України Леонід Кравчук.

Він зазначив, що для нього не стало несподіванкою, що Путін буде балотуватися на посаду президента Російської Федерації.

"В Росії склалася ситуація, коли вже править не одна чи дві особи, а група осіб. Це вже піднялися на щабель вище. І ні Путін, ні Медведєв сам не визначає стратегії і Росії, і майбутніх стосунків у світі. Там визначає група людей", - зазначив перший президент.

"Росія поки що не визначила прізвищ. Але те, що це – не особисто Путін і не особисто Медведєв – це реальний факт. І тому як би не мінялись голови на орлі російському, вони будуть проводити одну і ту ж політику. Ілюзія, що хтось – кращий російський президент, а хтось – гірший – це велика помилка", - додав Кравчук.

Відтак, за його словами, помилковими є спроби налагодити хороші відносини з Росією на рівні особистої дружби між главами держав, бо цими відносинами керують не особистості, а інтереси.

"Росія буде такою, якою вона є. Ми маємо бути Україною і захищати свої національні інтереси", - наголосив екс-президент.

Натомість міністр закордонних справ Костянтин Грищенко висловив переконання, що особистості таки грають роль. "Нам важливо вибудовувати відносини з тим, кого система іншої країни так чи інакше обирає", - зазначив міністр.

Своєю чергою, політолог Вадим Карасьов у зв'язку з цим заявив, що на пострадянському просторі формується "священний союз незмінних президентів", через що цей простір стає найбільш реакційною частиною світу.

Читайте також:

Рейтинги Путіна і Мєдвєдєва у Росії рекордно впали

Тайванці зняли єхидний мультик про "повернення" Путіна в президенти

Путін погодився йти у президенти: дякую вам, це велика честь

Медведєв запевнив, що продовжує працювати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: