У Києві комунальний керівник ледь не розплакався через відключений ліфт

У Києві комунальний керівник ледь не розплакався через відключений ліфт

У місцевому ЖЕДі людям радять звертатися до київської міськадміністрації

Мешканцям багатоповерхівки чотири місяці не вмикають новий ліфт.

Четвертий місяць у кількох багатоповерхівках Святошинського району не працюють ліфти. Мешканці будинків із вулиці Чорнобильської вже втомилися дзвонити, ходити, стукати, повідомляє ТСН. Місцеві комунальники кажуть: в усьому винен... Кабмін. Нагадування про вартість технічного обслуговування ліфтів висить в кількох під'їздах на Чорнобильській. Теоретично, й ліфт - є. Проте - кнопки мертві. Тиснеш на кнопоку диспетчера - тиша. "Гуляти з моєю дитиною маленькою не виходить уже чотири місяці, - каже мешканець будинку на вулиці Чорнобильській Джулак М Сафван. - Бо я на роботі, і дружині важко його нести".

На відміну від молодого Джулака, бабусям з 9-го поверху через той ліфт геть життя немає. "Я лізу, я ото лізу... спасібо, буває, шо он вони мені допомагають..." - говорить мешканка будинку на вулиці Чорнобильській Віра Блюдюк. Такого жінка не бачила навіть у найгірших снах, щоб на старості років не мати можливості на вулицю вийти. Жінка запевняє: дзвонила, писала, навіть, ходила до можновладців. Просила, щоб ліфт увімкнули. "Будуть! - розповідає пані Віра, що їй наобіцяли чиновники. - Зразу сказали мені: 28 листопада вже пустять ліфт. Вже й 28-ме пройшло - нема. Люди ждуть-ждуть-ждуть – нема. Уже в грудні будуть. Дивимся, вони почепили. А тоді дивимся, вже почипили, що 10-го первого".

Ані 10-го, ані 26-го січня ліфт так і не запрацював. Правила користування повісили на дверях, як знущання. Люди припускають велику корупцію. "Вони вже нічого не відповідають, - каже мешканка Галина Філненко. - Мерія нічого не говорить. Або хтось комусь взятку не дав. У нас же так в моді".

Ремонтники, яких ми випадково зустріли на вулиці, таку версію лише підтвердили. "Монтажникам не заплатили, - пояснив один із ремонтників. - Монтажникам, які займалися там". Корепонденти ТСН поцікавилися, хто саме не заплатив. Ремонтники лише розвели руками і сказали: "Без понятія".

У місцевому ЖЕДі радять звертатися до київської міськадміністрації. Дільничний комунальний керівник каже: нічого надзвичайного. Мовляв, ремонт плановий. А від того, що затягнувся, йому гірко. "Я хочу плакати зараз! – переконував знімальну групу керівник РЕО-6 Києва Леонід Дубас.  – Да! Дійсно! Хочу плакати! Ну, шоб через мене ці гроші йшли! І я був виконавець цих робіт, тоді б ви мене спитали, чому ці ліфти не працюють. А так... "

У ЖЕДі розтлумачили: у зв'язку із затримкою фінансування запуск ліфтів відкладається. Вже вкотре. На лютий.

Уряд заважає роботі ліфтів

Уряд заважає роботі ліфтів

Повʼязані теми:

Наступна публікація