Литва та Естонія підтримали санкції проти "телеканалів Медведчука"

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Литва та Естонія підтримали санкції проти "телеканалів Медведчука"

unsplash.com

Країни наголосили, зокрема, на підтримці "незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України".

Естонія та Литва підтримали рішення Ради національної безпеки і оборони України щодо запровадження санкцій проти так званих "телеканалів Медведчука" Newsone, "112 Україна" та ZIK.

Зокрема, посольство Естонії в Україні у своєму мікроблозі в Twitter висловило розуміння та підтримку "кроків України в межах свого законодавчого органу для протидії заходам, спрямованим проти її незалежності, суверенітету та територіальної цілісності".

Водночас у посольстві Литви в Україні наголосили на підтримці зусиль щодо "захиститу від російської дезінформації та гібридної агресії". "Литва підтримує вільну та демократичну Україну, її суверенітет, територіальну цілісність", — зазначили у дипломатичному відомстві. 

Раніше підтримку щодо рішення щодо запровадження санкцій на телеканали NewsOne, ZIK та "112 Україна" висловили також Сполучені Штати Америки.

2 лютого президент України Володимир Зеленський на 5 років запровадив санкції проти "правої руки" Віктора Медведчука — народного депутата від "ОПЗЖ" Тараса Козака, якому належать телеканали Newsone, "112 Україна" та ZIK.

У зв'язку із цим окремі кабельні оператори почали призупиняти ефіри так званих "телеканалів Медведчука", тоді як сам Козак оцінив запроваджені санкції як "політичну розправу з боку президента" Володимира Зеленського.

Детальніше про санкції, за що їх запровадили, як на це відреагували в суспільстві та чому відключення телеканалів — не все, що може чекати на Медведчука та його соратників, — читайте у матеріалі ТСН.ua

Закриття телеканалів: чому припинення трансляції викликає лють саме в країні-агресорці

Закриття телеканалів: чому припинення трансляції викликає лють саме в країні-агресорці
Наступна публікація