Львівські бабаки напророкували ранню весну

4-річний Михась і 2-річна Маруся під час Дня бабака у Львові активно рухалися і свистіли, чим дали зрозуміти, що весна буде ранньою.

15 лютого у Львівському еколого-натуралістичному центрі провели "День бабака". Тут мешкають дві особини - 4-річний Михась і 2-річна Маруся.

"Американці святкують День бабака 2 лютого, у нас же свято Стрітення випадає на 13 днів пізніше. Якщо цей день сонячний, то бабак бачить свою тінь і ховається назад у нору. вважається, тоді весна буде пізньою. Якщо ж на вулиці похмуро, бабак не бачить тіні, отже весна настане рано", - пояснив директор центру Ігор Антахович.

У Львові цього дня попри мороз було сонячно.

"Бабак побачив свою тінь, отже, за американською прикметою, зима затягнеться, - продовжив Антахович. - Але за поведінкою Михася і Марусі, як вони активно рухаються і свистять, можемо говорити, що весна буде рання. Тобто настане звично — десь в середині березня".

"День бабака" проводять утретє. Працівники центру запевняють, що попередні два прогнози бабака Мишка збулися. Минулого року йому придбали подругу Марусю. Навесні чекають на поповнення.

Як відомо, раніше харківський бабак Тимко теж передбачив ранню весну.

Читайте також:

Синоптики запевнили, що літо-2011 не буде "пекельним"

Харківський бабак напророкував ранню і теплу весну

Весна в Україні настане на тиждень раніше, ніж зазвичай

ВідеоЛьвівські бабаки напророкували ранню весну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: