Мати Оксани Макар "мотала термін" на зоні, коли дівчина росла

Дата публікації
Перегляди
23к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Мати Оксани Макар "мотала термін" на зоні, коли дівчина росла

Мати Оксани відбувала покарання за крадіжку / Фото: Сегодня

Сусідка розповіла, що участі у вихованні Оксани Макар ніхто не приймав.

У селі про родину Оксани говорити не хоче ніхто. Єдина жінка, яка погодилась розказати журналісту "Грошей", як росла дівчина, просила її не називати.

"Мені її справді шкода. Дід ганяв, йому було ніколи виховувати ..також..краде добряче…мати нічого дати не могла, тому що батько у в'язниці і вона теж у в'язниці сиділа за крадіжки", - розповідає сусідка.

Те, що дівчина пішла допивати із трьома малознайомими чоловіками сусідка Оксани не дивується. Дівчина вона любила чоловіків, гроші і вважала себе дуже самостійною. "Участі у вихованні ніхто не приймав, вона не знала іншого способу життя" - додала вона.

Жінка також попередила, що зібрані людьми гроші треба було передавати особисто Оксані.

"Вони гроші подерибанять..та що там говорити, Тетяна (Суровицька, мати Оксани – ред.) може, це зрозуміло..ЇЇ небезпечно навіть у лікарні залишати з тими хворими, а то там може зникнути все що завгодно", - каже вона.

Мати Оксани Тетяна Суровицька переконує – усе своє життя віддала коханій донечці. "Я все життя для дитини жила. В неї все найкраще було. Повірте, я ж 7 тисяч в Києві заробляла. Я все кинула в Києві, коли мені подзвонили, все! І хутро, і шкіру. Ви думаєте в мене нічого нема? Є!", - розповідає мати Оксани.

Тоді чому забезпечена усім дівчина, яку мама опікає ледь не щохвилини, серед ночі пішла пити горілку з трьома незнайомими чоловіками? Бабуся Оксани говорить – дитина доросла. Сама може про себе подбати. "То не мала дитина, що взяв за руку і сиди тут в хаті грайся. 18 років дитині", - коментує ситуацію бабуся.

Нагадаємо, 19-річна Оксана Макар померла сьогодні вранці. 19 днів назад в  Миколаєві троє молодих хлопців зґвалтували і намагалися спалити її живцем Дівчина перенесла 5 операцій, їй ампутували руку, накладали "штучну шкіру" замість обпаленої. Молодики, яких звинувачують у зґвалтуванні, заарештовані.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
23к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація