Мер Черкас програв Зеленському і в апеляційному суді

Дата публікації
Перегляди
4299
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Мер Черкас програв Зеленському і в апеляційному суді

фото / Анатолій Бондаренко, Facebook

Апеляцію залишили без змін

Київський апеляційний суд 25 листопада відмовив новообраному меру Черкас Анатолію Бондаренку в задоволенні його апеляційної скарги на рішення Печерського районного суду міста Києва, який відмовив Бондаренко в задоволенні позову до президента України Зеленському про захист честі, гідності та ділової репутації.

Про це йдеться на офіційній сторінці суду в соціальній мережі

В суді зазначили, що залишають рішення без змін. Таким чином висловлювання Зеленського, на думку суду, не містять завідомо неправдивої інформації або надмірних оціночних суджень. Суд також відмовився підтримати претензії позивача про грубу і принизливій формі звернення президента до мера. "25 листопада 2020 року Київський апеляційний суд у відкритому судовому засіданні розглянув цивільну справу за апеляційною скаргою, поданою в інтересах Бондаренка А.В., на рішення Печерського районного суду міста Києва від 01 жовтня 2020 року. Вказаним рішенням відмовлено у задоволенні позову Бондаренка А.В. до президента України Зеленського В.О. про захист честі, гідності та ділової репутації, спростування недостовірної інформації та стягнення компенсації моральної шкоди у повному обсязі", - зазначили в суді. 

Нагадаємо, скандал розпочався із рішення Черкаської міської ради від 30 квітня про суттєве послаблення карантину в місті та дозвіл на роботу багатьох закладів від 1 травня. Місцева влада пояснила, що, мовляв, черкаському бізнесу потрібно відновлювати роботу й заробляти собі на життя. 

1 травня у відеозверненні "полум'яний" привіт меру Черкас передав президент України Володимир Зеленський і пообіцяв, що справою скасування карантину в місті займуться МВС та СБУ. 2 травня Бондаренко також у відеозверненні різко відповів главі держави

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Автор
Надія ПонькоНадія Понько
Дата публікації
Перегляди
4299
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація