Мер Одеси за рік став мільйонером

Олексій Костусєв пообіцяв викласти свою декларацію на офіційному сайті мерії і повідомив, що його статок становить 1,7 млн грн.

Мер Одеси Олексій Костусєв задекларував дохід за 2010 рік на суму понад 1 мільйон 700 тисяч гривень

Про це міський голова повідомив під час брифінгу, відповідаючи на питання журналіста, чи не збирається він оприлюднити свою декларацію про доходи, як це, наприклад, зробив мер Дніпропетровська.

У відповідь на питання Костусєв заявив, що з цим "немає жодних проблем", і пообіцяв, що декларація буде опублікована на офіційному сайті мерії.

"Я можу навіть назвати заповітну цифру - це понад 1,7 мільйона гривень", - заявив мер Одеси.

Згідно з декларацією про доходи, зарплата мера Дніпропетровська Івана Куліченка становить близько 17 500 грн на місяць.

У свою чергу перший заступник мера Дніпропетровська Ігор Циркін також задекларував себе мільйонером. При цьому права рука градоначальника не може похвалитися ні власним житлом, ні наявністю транспортних засобів. Згідно з декларацією про доходи Циркіна, чиновник на утримання невизначеного в декларації рухомого і нерухомого майна у 2010 р витратив 32 000 грн, або по 2500 грн на місяць. При цьому не маючи ні власного житла, ні автотранспорту, на відсотки і дивіденди заступник мера Циркін отримав 4 800 000 грн за минулий рік.

Нагадаємо, в лютому цього року в ЗМІ з'явився документ про збільшення окладу Костусєва. Президент Віктор Янукович пообіцяв з'ясувати причини підвищення. Пізніше Олексій Костусєв заявив, що надбавки йому належать за законом.

"Я буду отримувати близько 8 тисяч гривень, що на 3 тисячі більше, ніж отримував Гурвіц. Така різниця через те, що у мене 1 ранг держслужбовця, більше вислуги років, є науковий ступінь доктора наук і почесне звання заслуженого економіста України", - розповів Костусєв.

Читайте також:

Мер Одеси: я не знав, що водій возить мене по зустрічній смузі

Мер Одеси виявився таким же безграмотним, як і губернатор

Мер Одеси відмовився цитувати Шевченка: не смішіть людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: