Міліціонери продали шкіряні речдоки за мільйон гривень

Міліціонери продали шкіряні речдоки за мільйон гривень

Ймовірно, гроші від проданих шкур організатори розділили між собою / Фото: ua.all.biz

Рік тому було вилучено партію шкур на мільйон гривень, тепер вони зникли.

Прокуратура Івано-Франківської області порушила кримінальну справу проти заступника начальника обласного УБОЗ і колишнього оперативника управління.

Як повідомила прес-секретар прокурора області Людмила Гласова, убозівці за мільйон гривень продали речдоки в одній справі. Обидва затримані, пише "Сегодня".

Їх звинувачують у привласненні та реалізації шкіряних напівфабрикатів, що належать підприємцю Юрію Марченко - власнику та директору приватного підприємства "Маррос". Це підприємство займається заготівлею шкур великої рогатої худоби та експортом напівфабрикатів до Італії.

Рік тому працівники міліції на автодорозі біля міста Калуша зупинили вантажний автомобіль, яким на шкіропереробний завод в місті Болехові перевозили заготовлені ПП "Маррос" шкури. Виявили фальшиве ветеринарне свідоцтво на цей товар, порушили справу, яку передали на розслідування до місцевого УБОЗу. У березні цього року слідчий УБОЗ наказав вилучити речові докази - партію шкур на мільйон гривень.

"Чомусь їх відправили на зберігання приватному підприємцю до Львова, де шкіра "випарувалася", - розповів Юрій Марченко. - Очевидно, її давно вже продали, а гроші розділили між собою організатори цієї угоди". Марченко поскаржився до прокуратури і СБУ, і ось проти офіцерів УБОЗ порушили справи.

Читайте також:

Майже 60% українців не довіряють міліції

Українська міліція купатиметься у перлинних ваннах за 50 тисяч гривень

Травматологи вчать міліцію бити людей, не залишаючи слідів

У міліції надаватимуть психіатричну допомогу

Повʼязані теми:

Наступна публікація