Китайські туристи витрачатимуть гроші у Криму

Китайські туристи витрачатимуть гроші у Криму

Руїни Херсонеса / Фото: Вокруг света

Китайці не дуже цікавляться морем і здравницями, їм більше цікава історія древніх цивілізацій та історія Радянського Союзу.

У Пекіні було презентовано новий туристичний маршрут, розроблений Міністерством курортів і туризму Автономної республіки Крим спільно з Міністерством культури і туризму Туреччини.

Про це повідомили у прес-службі Ради міністрів АРК.

Новий тур був презентований у рамках ярмарку китайських інвестицій і співробітництва III China Overseas Investment Fair під час зустрічі кримської делегації з представниками трьох найбільших туристичних компаній Китаю.

В рамках даного туру відпочиваючі проведуть два дні в Стамбулі і чотири дні в Криму. За словами туроператорів, Україна і, особливо, Крим дуже перспективні для туризму, оскільки країна дуже багата історичними та культурними пам'ятками.

Перший заступник міністра курортів і туризму АРК Олександр Лієв, коментуючи дану ситуацію, зазначив: "Китайці не дуже цікавляться нашим морем і санаторно-курортними можливостями здравниць, їм більше цікава історія древніх цивілізацій і історія Радянського Союзу".

За словами Лієва, туризм в Китаї знаходиться під управлінням держави і там існує перелік країн, рекомендованих для відвідин. Україна входить до цього переліку, проте для збільшення туристичного потоку туроператорам потрібно керуватися угодою, яку необхідно укласти між двома країнами.

Завдяки такій угоді, повідомив Лієв, багатьом країнам вдалося привернути до себе китайських туристів.

За даними голови відомства, тільки минулого року з Китаю виїхало 55 млн туристів, а до 2015 року за кордон виїдуть 100 млн китайських туристів, витративши при цьому близько 100 млн доларів.

Читайте також:

Китай поклав око на Західний Крим

Безкоштовні кримські пляжі стануть дійсно безкоштовними

Євросоюз інвестує 5 млн євро в туризм Криму

Кримські готелі звільнили від податків

Повʼязані теми:

Наступна публікація