Євросоюз інвестує 5 млн євро в туризм Криму

Крим отримає від Європейського Союзу 5 мільйонів євро на підвищення стандартів туризму.

Рада міністрів АРК підтвердила Проект технічного завдання по розвитку туризму в автономії програми ЄС "Підтримка спільної ініціативи про співпрацю в Криму", повідомив перший заступник голови Ради міністрів АРК Павло Бурлаков.

Зокрема, Бурлаков відмітив, що розвиток туризму в Криму є одним з трьох компонентів Програми ЄС. Цей компонент представлений Проектом диверсифікації і підтримки туристичного сектора Криму, який був розроблений експертами ЄС із залученням фахівців Міністерства курортів і туризму АРК.

За його словами, об'єми фінансування, надані Європейським Союзом у рамках реалізації проекту, складають 5 млн євро. Проект реалізовуватиметься впродовж трьох років - з 2012 по 2014 рік.

"Ми сподіваємося на успішну реалізацію першого етапу. Думаю, ми успішно спільно реалізуємо цей проект", - підсумував Бурлак.

У свою чергу глава Представництва ЄС в Україні Жозе Мануель Пінту Тейшейра розповів, що реалізацією проекту займатимуться консультанти, відібрані в результаті тендеру. "У рамках цієї програми ми збираємося притягнути досвід і знання Європейського Союзу, поділитися ним з вами. Ми сподіваємося, що це приведе до підвищення стандартів туризму в Криму", - підкреслив глава представництва.

Як повідомлялось, у квітні поточного року на Всесвітньому економічному форумі (ВЕФ) оприлюднили рейтинг туристичної конкурентоспроможності країн Європи. Україна посіла в рейтингу 38 місце з 42 європейських країн.

Читайте також:

Визначено 5 найбільш популярних країн для секс-туризму

Україну визнали однією з найменш привабливих країн для туристів

Київ увійшов до десятки найдорожчих міст світу

Forbes склав список найнебезпечніших пляжів світу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: