Китай поклав око на Західний Крим

Китай зацікавився розвитком та інвестиціями у західний берег Криму.

Представники двох компаній Китаю, які мають власні мережі готелів, зацікавилися проектом розвитку Західного Криму і відзначили його перспективність.

Як повідомила прес-служба Ради міністрів Криму, у посольстві України в Китайській Народній Республіці відбулася презентація Криму для офіційних осіб та бізнес-кіл Китаю, на якій декілька компаній зацікавилися проектом розвитку Західного узбережжя півострова, пише ЛІГАБізнесІнформ.

Зокрема, презентація зібрала близько 100 представників бізнес-кіл, мережевих готелів Китаю, туроператорів і турагентів Пекіна. На презентації були представлені інвестиційні можливості Криму і перспективи розвитку рекреаційного комплексу автономії.

При цьому представники двох компаній Китаю, які мають власні готельні мережі, зацікавилися проектом розвитку Західного Криму і підкреслили його перспективність.

"Масштабні туристичні курортні проекти краще створювати на новому місці. Саме так колись розвивалися китайські курорти, і сьогодні їх успіх може побачити кожен", - зазначив представник компанії CIP Чу Чгей.

Читайте також:

Безкоштовні кримські пляжі стануть дійсно безкоштовними

Рейтинг ТОП-20 найкращих пляжів Криму

Криму виділять на водопровід і дороги 31 мільярд

Євросоюз інвестує 5 млн євро в туризм Криму

Кримські готелі звільнили від податків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: