Москаль: новим прем'єром Криму стане Могильов

Нардеп від НУ-НС Геннадій Москаль заявив, що наступним прем'єр-міністром Криму може стати нинішній глава МВС Анатолій Могильов.

Наступним прем'єр-міністром Криму може стати нинішній глава МВС Анатолій Могильов, стверджує нардеп від НУ-НС Геннадій Москаль.

"Тому що Могильов, Джарти – це одна команда. Джарти розставив на всі можливі посади макіївських. Навіть директор міського цвинтаря був з Макіївки. А зберегти макіївську команду, крім Могильова, не зможе ніхто", - заявив Москаль виданню "Фокус".

Однак, політик упевнений, що остаточне рішення в будь-якому випадку за президентом України Віктором Януковичем.

"Рішення буде приймати президент, що йому потрібніше: уберегти макіївських або поставити туди ефективного менеджера. Могильов таким не є", - підсумував Москаль.

З тим, що очолити Крим може нинішній глава МВС, згоден і директор Соціологічної служби Український барометр Віктор Небоженко.

У будь-якому випадку, на його думку, це буде хто завгодно, але тільки не кримський політик.

"Це буде людина, що користується довірою Януковича: хтось з Кабміну, може, той же Тігіпко. Цілком можливо, що і Могильов", - відзначив політолог.

Але при цьому він припустив, що призначення Могильова не варто очікувати найближчим часом.

"Поки його чіпати не будуть. А коли стане остаточно ясно, що Тимошенко засудять, то Могильова можуть перевести й у Крим. Він добре знав Джарти, Крим. Тим більше, перед новим прем'єром буде стояти задача не допустити кримських політиків у політику. Має бути збережений стиль Джарти в Криму. А будь-який кримський політик почне переділ власності і влади серед своїх. У Януковича цього не хочуть", - пояснив Небоженко.

Разом з тим, у Партії регіонів поки від будь-яких прогнозів утримуються.

Нагадаємо, вночі, 17 серпня, помер прем'єр-міністр Криму Василь Джарти.

Читайте також:

Прем’єра Криму прооперували в московській клініці

Кримського прем'єра Джарти прооперували в Німеччині

Партія Тігіпка приєднується до Партії регіонів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: