Москаль вже знає, чому вбили мера Сімеїза

Москаль вже знає, чому вбили мера Сімеїза

Москаль: Що стосується Сімеїза, Гаспри, Кореїза - там найцікавіші ділянки

"Через землю. Там інших причин немає", - заявив екс-голова міліції автономії.

Зухвале вбивство мера Сімеїза Кирила Костенка пов'язане з землею на Південному березі Криму. Про це заявив народний депутат Геннадій Москаль, який в 90-ті роки керував міліцією Криму.

"Через землю. Там інших причин немає. Що стосується Сімеїза, Гаспри, Кореїза - там найцікавіші ділянки. У Джанкої, звичайно, земля нікому і дарма не потрібна", - сказав Москаль в коментарі "Lb.ua".

Костенка пов'язували з власником однієї з найбільших будівельних компаній Криму ТОВ "Професіонал" Андрієм Припутніковим, зазначає видання. Серед іншого, Припутніков є і зятем колишнього кримського керівника Миколи Багрова (у 1989-91 - перший секретар Кримського обкому КПРС, в 1990-91 - голова Кримської облради, в 1991-94 - голова Верховної Ради Криму).

"На самого Припутнікова кілька разів були замахи", - додав Москаль.

У 2003-2004 роках Андрія Припутнікова намагалися вбити тричі: двічі закладали вибухівку біля його гаража, мінували автомобіль.

Москаль не виключив, що вбивство мера Сімеїза може бути пов'язано з роботою будівельної компанії Припутнікова. Можна також розглядати версію про суперечності всередині селищної ради. "Комусь щось обіцяли, не зробили. Або дали землю тому, кому не слід. Сьогодні депутатський корпус на ПБК... М'яко кажучи, він міг бути кращий. Могли бути внутрішні "розбірки". Там за деякими депутатами Колима плаче", - сказав нардеп.

Нагадаємо, у вівторок, 26 лютого в Сімеїзі розстріляли мера селища Кирила Костенка. Вбивці випустили з автомата Калашникова чотири кулі, що потрапили в лобове скло автомобіля, в якому знаходився чиновник.

Костенко від отриманих поранень помер на місці.

Дивіться всі подробиці про скандальне вбивство мера Сімеїза під час прямого включення в ТСН.19: 30.

Повʼязані теми:

Наступна публікація