МВС відмовилося від послуг російської компанії

Дата публікації
МВС відмовилося від послуг російської компанії

Єдність.Інфо

Раніше компанія забезпечувала роботу української гільзотеки.

Україна відмовилася від послуг російської компанії, що займалася гільзотекою - забезпечувала роботу комп'ютерної бази даних щодо ідентифікації гільз.

Про це заявив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна".

"Ми, на щастя, відмовилися від послуг російської компанії, яка вела нам гільзотеку. Ми не могли собі дозволити, щоб Росія продовжувала обслуговувати нас у ситуації, що склалася", - наголосив він.

За словами міністра, зараз за участю іноземців розробляється нова гільзотека зі всієї зброї для повного контролю.

Окрім цього Аваков розповів, що на руках в українців зараз перебуває близько мільйона одиниць зброї.

"Я вважаю, що нелегальна зброя за умови лінії фронту в 450 км, на жаль, стала реальністю. І це буде додатковий фактор дестабілізації", - сказав міністр, запевнивши, що МВС проводить активну роботу в цьому напрямку, зокрема, встановлює повний контроль над усією зброєю, яка є в легальному обороті, і збирає дані щодо нібито списаної на фронті вогнепальної зброї.

"Зброя - це така ж величезна проблема, як і проблема реабілітації людей з травмованою психікою, які повертаються з фронту", - підсумував очільник МВС.

Нагадаємо, раніше президент України заявив, що хоче збільшити експорт української зброї. За словами президента, Україна переконливо завойовує ринок своїми видами озброєння.

Наступна публікація