Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
МЗС: Янукович не повинен враховувати критику щодо Тимошенко

Тимошенко сама закликає Європу завершити переговори про асоціацію незалежно ні від чого.

Президент Віктор Янукович не зобов'язаний враховувати думки європейців щодо судового процесу над екс-прем'єром Юлією Тимошенко.

Про це повідомив речник Міністерства закордонних справ Олег Волошин в ефірі одного із українських телеканалів, підсумовуючи самміт Східного партнерства у Варшаві.

"Ключове, що всі розуміють, що Україна дійсно дуже рішуче стукає в двері ЄС, дійсно проводячи внутрішні зміни. Вимагає перспективи членства, вимагає, вже сьогодні, створення зони вільної торгівлі і відносин асоціації в політичній сфері", - зазначив він.

При цьому коментуючи факт того, що найвищі посадові особи Євросоюзу передали президенту Віктору Януковичу свою стурбованість долею Юлії Тимошенко, дипломат заявив: "Очевидно, але відповідно президент не зобов'язаний враховувати такі думки".

"Можливо, він щось там врахує як людина, це його питання", - додав речник МЗС.

При цьому Волошин нагадав, що Тимошенко сама закликає Європу парафувати угоду про асоціацію і завершити переговори незалежно ні від чого.

"Ми вважаємо, що це абсолютно правильна позиція людини, яка претендує на те, щоб бути патріотом своєї країни", - додав він.

Читайте також:

Тимошенко не стане просити помилування у Януковича

Справа Тимошенко може завадити Україні на шляху до ЄС

Тимошенко вважає, що судом над нею прикривають корупцію на газовому ринку

Єврокомісію схвилювали плани прокуратури дати Тимошенко 7 років

Залиште свій коментар

Вибір редакції