На Одещині "туалетна" куниця тричі втікала від рятувальників

На Одещині "туалетна" куниця тричі втікала від рятувальників

Тварина тричі втікала від рятувальників

Тварина завітала у людську оселю

На Одещині з унітаза вигулькнув хижий звір і ледь не покусав дітей. Молода куниця якось потрапила в каналізацію і, рятуючись від потоку води, вилізла у квартирі на четвертому поверсі. Рятувальники ловили звіра тричі. Врешті таки впіймали. А от діти до ванної кімнати тепер заходити бояться, — йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Звичні відвідини ванної кімнати для сестрички і братика закінчилися справжнім переляком. Щойно діти зачинили за собою двері, як з унітаза визирнула мокра та гострозуба істота. На дитячий крик прибігла мати. Жінка забрала дітей і закрила двері.

Дивіться відео: Куниця зупинила матч чемпіонату Швейцарії і покусала футболістів 

Мама одразу ж зателефонувала рятувальникам. За кілька хвилин у ванній кімнаті розпочалася справжня операція з полювання на невідомого мешканця унітаза. Звірятко виявилося надто спритним. Не встигли рятувальники винести мішок з квартири, як хижак прогриз його і вирвався на волю. Полювання почалося заново.

Це перший такий випадок у Іллічівську.

Коли її спіймали та відвезли до екологічного центру, то історія не закінчилася. Звірятко, яке випустили у вольєр, примудрилося залізти під стріху, там знайшло щілину і за мить уже гуляло на траві. Його впіймали утретє і зачинили вже у клітці.

Як куниця примудрилася потрапити в міську каналізацію, та ще й видертися на четвертий поверх, наразі є лише здогадки. Екологи припускають, що в магістралі десь була діра, в яку звірятко потрапило, а далі змушене було втікати від води.

Кореспондент ТСН Сергій Осадчук.

На Одещині з унітазу вигулькнув хижий звір і ледь не покусав дітей

На Одещині з унітазу вигулькнув хижий звір і ледь не покусав дітей

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація