На оновленому "2+2" відбудеться прем'єра проекту "Загублений світ"

У понеділок, 14 серпня, о 17:15 на оновленому каналі 2+2 відбудеться прем'єра циклу документальних програм "Загублений світ".

"Загублений світ" - інформаційно-розважальний проект, який познайомить телеглядачів з шокуючим, небезпечним, абсолютно невідомим світом, що оточує людство. В об'єктиві журналістів – природні катастрофи, аномальні явища, сенсаційні знахідки, грандіозні афери, котрі змінили, чи можуть змінити хід історії.

Переглянути анонс "Загубленого світу" можна за посиланням.

Ведучі проекту Геннадій Попенко, Ольга Нємцева, Максим Сухенко, Катерина Нестеренко і Валерій Сараула разом з експертами та науковцями шукатимуть відповіді на жахаючі, але важливі питання сьогодення: хто і як маніпулює підсвідомістю людини, навіщо створюють штучні фобії, чи можна подорожувати у часі, і яку ціну заплатить людство за своє споживацьке ставлення до природи.

2+2 канал_1
ТСН.ua

 "Ми звикли дивитись на світ так, як нам розказали у школі. Але є вчені, котрі довели, – реальність приховує багато загадок. Навіть квантові стрибки Ейнштейн аргументував існуванням паралельних світів. Моя сім'я також пов'язана з наукою. Тато був фізиком, і він часто піддавав сумніву вже давно перевірені факти. Як пояснити пророцтва, шосте чуття і те, що я бачу віщі сни? Бажання дізнатися більше про себе – ось, що привело мене до "Загубленого світу", - зізналась Катерина Нестеренко.

Знімання проекту "Загублений світ" відбувається в Києві та області. Аби розкрити загадки реального й потойбічного світів, ведучі проекту проводять сенсаційні розслідування, ризиковані експерименти, особисто зустрічаються з учасниками містичних подій.

Знімає проект на замовлення телеканалу 2+2 Управління журналістських проектів 1+1 медіа, 1+1 Продакшн, Film.ua Group і Студія Пілот.

Нагадуємо, 14 серпня відбудеться перезапуск телеканалу 2+2, який, крім графічного оформлення, змінює і програмне наповнення: на глядачів очікують прем'єри проектів "Загублений світ", "Бандерлоги", гостросюжетного серіалу  вітчизняного виробництва "Ментівські війни. Одеса" та інше.

Прем'єра документального циклу вже цього понеділка о 17:15 на оновленому телеканалі 2+2

По додаткову інформацію звертайтеся до прес-служби телеканалу 2+2,

+38 044 490 0101, a.nechay@1plus1.ua; t.grybkova@1plus1.tv.

Залиште свій коментар