На скандальному хлібозаводі серед бруду випікають хліб для дитсадочків

На скандальному хлібозаводі серед бруду випікають хліб для дитсадочків

На хлібозаводі скаржаться, що на чистоту не вистачає грошей

Санстанція зможе позапланово перевірити завод, тільки якщо хтось отруїться місцевим рулетиком чи хлібом.

На хлібозаводі в Умані, де тісто лежить на підлозі, руки миють без мила, а на стінах цвіте пліснява, печуть хліб для дитсадочків та шкіл, йдеться в сюжеті ТСН.

Та саме через це, запевняє директорка заводу, підприємство потопає у антисанітарії. На соціальному хлібі, на випікання якого завод виграв тендер, багато не заробиш, бідкається жінка.

У місцевій санстанції цей хлібозавод знають і кажуть, що зараз тут значно краще, ніж було раніше.

Востаннє санлікарі та прокуратура були на заводі у лютому. Тоді вони склали припис, де зафіксували всі порушення та дали час на їх усунення - до грудня.

Та, судячи з фотографій, зроблених студентами-практикантами, на хлібозаводі не дуже дослухалися до рекомендацій санстанції.

Головний державний санлікар Умані Лариса Качанова пояснила, що найбільша проблема цього заводу – відсутність мікробіологічної лабораторії. Аналізи продукції робить санстанція, але не в повному обсязі. Тож, нині покарати керівництво заводу можна лише за це, та й то - штрафом від 102 до 425 гривень.

Примітно, що перевірити, чи достатньо чисто в цехах, санстанція не може. Хлібозавод – це підприємство середнього ступеня ризику, тому контролювати його можна лише планово, раз на три роки. Або ж, якщо хтось отруїться місцевим рулетиком чи хлібом.

Хліб в Умані печуть в неймовірно жахливих умовах

Хліб в Умані печуть в неймовірно жахливих умовах

Повʼязані теми:

Наступна публікація