На телеканалі Ukraine Today нове призначення

На посаду Директора із стратегічного розвитку запрошено міжнародного експерта.

У лютому 2015 року правлінням Ukraine Today було прийнято рішення розширити експертизу телеканалу та запросити на посаду Директора із стратегічного розвитку Ладу Рослицьку, міжнародного експерта у питаннях безпеки, комунікаційних стратегій та міжнародного права з акцентом на пострадянські країни.

Лада Рослицька походить з Північної Америки, українка, Доктор наук. Понад 15 років вона виступає експертом з Євроатлантичної інтеграції, побудови демократії та міжнародної безпеки. Завдяки своїй професійній діяльності, Лада володіє необхідним досвідом для розуміння як української, так і зарубіжних аудиторій.

На своїй посаді Лада буде займатися розвитком каналу як в Україні, так і за її межами.

"Я дуже рада, що до нашої команди приєдналася така талановита і патріотична людина, як Лада. Вона глибоко розуміє історію України та наші актуальні події. Водночас, Лада добре знається на тонкощах західноєвропейського та американського сприйняття української кризи. Ладині знання та навички знадобляться нам для розробки та впровадження комунікативної стратегії, яка може стати ефективною не лише для Ukraine Today, а для країни в цілому", - каже генеральний продюсер Ukraine Today Тетяна Пушнова. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: