На Вінниччині молдаванин вкрав у дітей сніданок
Чоловік з неабияким кримінальним минулим пробрався до дитсадка.

На Вінниччині 50-річний житель Молдови обікрав дитячий садок та продуктовий магазин.
Вранці працівники їдальні дитячого садка у селі Костюківка Теплицького району помітили, що з кухні зникли продукти, з яких планували готувати їжу вихованцям, пише Газета.ua.
"До приміщення дошкільного навчального закладу зловмисник потрапив вночі через вхідні двері, зламавши замок", - повідомила Ірина Добровольська з ЦГЗ обласної міліції.
Наступної ночі у сусідньому селі Веселівка, що за 5 км від Костюківки, чоловік розпилив віконні грати місцевого магазину та викрав продукти харчування і спиртні напої
Правоохоронці вже затримали злочинця. Як з'ясувалося, у Молдові затриманий перебуває у розшуку за аналогічні злочини.
До того ж, він має неабияке кримінальне минуле. 26 років свого життя чоловік провів за ґратами, відбуваючи покарання за крадіжки. Три місяці тому незаконно перетнув кордон з Україною. Скоїв ряд крадіжок на території Теплицького, Гайсинського та Вінницького районів, розповіли в міліції.
Киянам продають квіти з кладовищ
У Полтаві вихователька дитсадку крала в дітей хрестики