Начальник міліції - підлеглим: "Начудили, б*ядь - давайте гроші!"

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Начальник міліції - підлеглим: "Начудили, б*ядь - давайте гроші!"

Інспектор ППС вирішив боротися проти здирництва начальства / Фото: Гроші

Міліціонери у Марганці повстали проти керівництва через здирництво.

Українські міліцонери бунтують проти корупції у власних лавах. Вони вже не бояться на камеру заявляти: щоб просунутися вверх службовими сходами треба не боротися зі злочинцями, а кришувати їх, дослідили журналісти "Грошей".

"Я закінчив інститут МВС. Навесні 2010 року отримав диплом спеціаліста. Я відмовлявся платити гроші заступнику начальника по роботі з персоналом, підполковнику В*** за те, щоб отримати звання і офіцерську посаду", - заявив інспектор патрульної служби Марганецького УВС Микола Ташенов.

Офіцерські зірочки так і не засяяли на плечах міліціонера. Хоча, зазвичай, погони лейтенанта вручають разом з дипломом.

Але підполковник В*** перейшов дорогу не тільки Ташенову.

"У мене була можливість перевестися в дитячу кімнату міліції з дільничних. До мене підійшов В*** і сказав: з тебе 50 тисяч. Я йому дав ці гроші. Мене ніхто не переводить. Я підходжу до В***. Як же так, кажу. Він каже: ти принеси ще пару товстолобиків і ми вирішимо питання. Я йому приніс пару товстолобиків. Він взяв їх. У результаті минуло ще два тижні і він сказав: "Вибач, на те місце взяли іншу людину", - заявив голова профсоюзу атестованих працівників МВС Микола Кріпак.

Дати хабар, аби отримати тепле місце - нормальні міліцейські стосунки. Але цього офіцера обурює не те, що начальник взяв хабар, а те, що не відпрацював його.

Спроба поспілкуватись з начальником Марганцевського РОУ МВС закінчилась розмовою з його підлеглими – начальника немає на робочому місці. Ніхто з заступників спілкуватися з журналістами не наважився.

Працівники Марганецької міліції надали журналістам відео, на яких підполковник В*** вимагав хабар у розмірі чотирьох тисяч гривень за те, що вони, начебто, побили людину.

"Чотири з половиною тисячі. Що вирішили? Начудили, б*ядь? Начудили! Віддавайте гроші, б*ядь, і все! Давайте до кінця місяця. Добре? Так. Вашому цьому... нічого не кажіть. Начальнику. Уяви, якщо б вдарили його, він упав, вдарився і на смерть? Шоб було? Або черепок би лопнув? Давайте, щоб це тихо пройшло, без всіх батьків, без всякої х*йні. Чотири тисячі до міністерства відвезу" - говорить на відеозапису В***.

За правду про міліцейські будні лейтенанту Ташенову уже доводиться несолодко.

"Після того, як поїхала знімальна група, за три дні мені оголосили НВП - неповну відповідність посаді з попередженням про звільнення. Нібито я запізнився на роботу на 2 години. Але в цей день у мене був вихідний згідно зі встановленим графіком, підписаним керівництвом. Голова профсоюзу нашого ходив до начальника міліції з двома пенсіонерами з ради ветеранів, в присутності котрих він (В***) сказав: "Я його звільню". З яких причин, не пояснює", - заявив Микола Ташенов.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація