Напад на тернопільського ректора: Крисоватому ампутували кисть

Напад на тернопільського ректора: Крисоватому ампутували кисть

Чоловік серйозно постраждав через вибух.

Після вибуху в Тернопільській області ректор Національного економічного університету Андрій Крисоватий отримав травматичну ампутацію кисті. Про це повідомляють джерела ТСН.

Дружину ректора доправили до реанімації з вибуховою політравмою та численними осколковими пораненнями тіла.

Своєю чергою, інші ЗМІ повідомляють про ампутацію руки. "Крім ампутації руки у потерпілого вибухова травма, осколкові поранення тіла", - повідомляє видання УНН.

Нагадаємо, 4 вересня ректора Тернопільського національного економічного університету Андрія Крисоватого та його дружину шпиталізували із серйозними травмами через вибух невідомого предмета у його дворі.

Пізніше стало відомо, що на місці було знайдено записку від організаторів вибуху. За неофіційною інформацією, начебто там був напис - "мементо морі", латиною означає "Памятай про смерть".

Як відомо, правоохоронці розглядають кілька версій замаху на вбивство ректора.

Відео Замах на ректора тернопільського вишу могли вчинити через вимагання грошей - правоохоронці

Керівник Тернопільського національного економічного університету Андрій Крисоватий і його дружина у тяжкому стані в лікарні. Ректор вранці виходив зі свого обійстя, помітив біля воріт пакунок, підняв його і відразу стався вибух. У чоловіка тяжко травмована рука, в його дружини осколкові поранення обличчя. До шпиталізованого подружжя журналістів не пускають.    

Замах на ректора тернопільського вишу могли вчинити через вимагання грошей - правоохоронці

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів