Наркомани становлять 3% населення Землі

Кількість людей, які вживають наркотики, становить у всьому світі 210 мільйонів осіб із 7 млрд населення планети, з них 47 мільйонів припадає на країни Латинської Америки.

У світі 210 млн людей (3% населення Землі) вживають наркотики. З них 47 млн припадає на країни Латинської Америки. 

Про це повідомив глава представництва Світової організації охорони здоров'я в Мексиці Філіп Ламі на III Латиноамериканській конференції з антинаркотичної політики.

Ламі зазначив, що в Мексиці кількість наркоманів досягла 1,2 мільйона осіб. За його словами, середній вік, коли людина залучається до наркотиків, становить за статистикою 12-17 років.

Національний комісар Мексики з протидії наркоманії Карлос Тена Тамайо заявив, що поширення наркотиків стало однією з найсерйозніших проблем, які загрожують існуванню і розвитку людства: "Наркотики загрожують державній безпеці і світу в цілому, підриваючи здоров'я людей і розбещуючи їх морально. Нині поширення наркотичних засобів стало глобальною проблемою, яка загрожує існуванню і розвитку людства".

Комісар, зокрема, висловився проти легалізації наркотиків. На його думку, легалізація призведе до посилення наркоторгівлі і зростання організованої злочинності.

Раніше чимало політиків з країн Латинської Америки, зокрема колишні президенти Колумбії, Мексики і Бразилії, а також Глобальна комісія ООН з антинаркотичної політики висловлювалися за легалізацію низки наркотиків, вважаючи, що це допоможе зменшити злочинність у регіоні.

У 2009 році президент Мексики Феліпе Кальдерон підписав закон, що дозволяє зберігати невелику кількість наркотиків.

Згідно з ним, дозволено зберігання і транспортування 2 грамів опію, 50 міліграмів героїну, 5 грамів марихуани, 500 міліграмів кокаїну, 40 міліграмів метамфітамінів і 0,015 міліграмів ЛСД, а кримінального переслідування зазнають тільки ті, у кого виявлені наркотики вище встановлених норм.

Затриманим з наркотиками для "особистого користування" пропонується добровільне і безкоштовне лікування від наркотичної залежності. Для тих, кого спіймали з наркотиками тричі, лікування стає примусовим.

Нагадаємо, раніше солдати мексиканської армії під час проведення операції проти місцевої наркомафії, виявили найбільшу плантацію марихуани в історії країни.

Загальна площа виявленої плантації марихуани склала приблизно 120 га, вартість "врожаю" з цієї плантації на чорному ринку склала б приблизно 160 млн доларів. На плантації працювали близько 60 осіб, які під час появи військових кинулися тікати.

Читайте також:

У Мексиці заарештували "ката" наркомафії, який убив більше 250 людей

В ході нарковійни в Мексиці скоєно чергове масове вбивство

У мексиканському штаті заборонили пісні, що романтизують наркоторговців

У Колумбії "прорахувалися" з "найбільшою в історії" партією кокаїну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: