У Києві вигідно продадуть назви станцій метро

Фінансово спроможні українці зможуть увічнити свої імена та допомогти Київському метрополітену грошима.

Борис Колесніков
ukraine2012.gov.ua
Борис Колесніков
Міністр інфраструктури Борис Колесніков не виключає продажу назв станцій майбутнього наземного метро в Україні компаніям та приватним особам.

Як повідомила прес-служба Мінінфраструктури, про це він повідомив 20 жовтня за підсумками семінару з питань проектування, будівництва та управління і розвитку метрополітену, який відбувся в Дубаї (ОАЕ).

"Дуже цікавою складовою доходів, окрім визначення вартості поїздки залежно від довжини маршруту, є реклама і продаж назв окремих станцій метро - як компаніям, так і приватним особам", - сказав Колесніков.

За його словами, зокрема, в Дубаї деякі станції мають "імена" провідних гравців ринку - компаній, які тим самим рекламують свою продукцію, при цьому кошти за таку рекламу спрямовуються на розвиток і будівництво самого метрополітену.

"Наприклад, ви їдете уздовж фабрики "Рошен", а станція називається "Петро Порошенко subway station". Це і запам'ятовується, і служить кращою рекламою. Тому, думаю, фінансово спроможні українці зможуть таким чином реалізувати свої амбіції й увічнити свої імена. Крім того, є багато корпорацій, що потребують такого роду реклами", - зазначив віце-прем'єр.

Колесніков також наголосив, що Міністерство інфраструктури України разом з мерами і губернаторами міст-мільйонників працюватимуть над тим, щоб максимально зменшити вартість реалізації проекту наземного метро, але при цьому забезпечити європейський рівень послуг.

"Ми розбиратимемося з вартістю окремих складових будівництва. Думаю, що залізобетонні конструкції можуть нам обійтися набагато дешевше, аніж у Дубаї. Щодо рухомого складу - можна локалізувати виробництво в Україні", - сказав він.

Колесніков також зауважив, що до розробки ТЕО будуть залучатися провідні європейські компанії. "Ми залучимо компанії, наприклад, які працюють над проектом метро в Дубаї, проведемо тендер на сам проект. Головне - працювати за принципом жорстких контрактів", - підсумував міністр.

Нагадаємо, 4 жовтня у Києві запустили кільцеву електричку. На 27 грудня 2011 року в Києві заплановане відкриття чергової станції метро "Виставковий центр".

А 6 листопада 2012 року голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов пообіцяв запустити ще дві станції метрополітену – "Іподром" та "Одеська площа", робота над якими вже орзпочалася.

Читайте також:

Азаров і Колесников запустили в Києві міську електричку

Колесніков пообіцяв феєричне відкриття євроарени у Львові

Столичний метрополітен витратить на відеоспостереження 7 мільйонів

Після Євро-2012 в Україні розвиватимуть міста-мільйонники

Кияни біля входу в метро цілий ранок обходили труп (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: