У Києві отруйну їжу для собак залишають на дитячих майданчиках

У Києві отруйну їжу для собак залишають на дитячих майданчиках

Фото: Дзеркало тижня. Україна

Невідомі знову почали труїти собак у Києві. А в інтернеті вони залишають коментарі - де і як саме знищили тварин.

У Києві знову почали масово труїти бездомних собак
В Києві невідомі знову почали труїти собак. Від отрути померли бездомні, та під загрозою опинилися домашні улюбленці. А ще безхатченки та маленькі діти. Бо ж отруйна їжа розкидана навіть на дитячих майданчиках.

Майданчиків з чотирилапими безхатченками в столиці чимало. Дітей тут не побачиш, бо батьки просто бояться за їхнє життя. За словами інспектора Центру індентифікацїї тварин, такої ситуації можна було б уникнути, але люди самі винні, бо підгодовують тварин. Та останніми днями бродячих собак все ж поменшало. У столиці невідомі труять псів.

Пані Наталя - волонтер. Вона піклується про безпритульних собак вже 14 років. Каже, що труїли їх завжди, але такі муки тварин бачила вперше. Отрутою могли бути таблетки дителін. Ними нашпиговують м'ясо, сосиски та навіть свинячу печінку.

Та отруїтись можуть і домашні улюбленці, як це було навесні. Тільки от тоді труїли нашпигованим сиром. Хто масово знищує собак, невідомо. Усі служби від цього відхрещуються.

Волонтер Лариса знайшла відповідь, хто міг отруїти псів. Це звичайні люди, яким просто набридли зграї бродячих собак. Підтвердження вона знайшла на одному із сайтів, де ці люди залишають коментарі - де і як саме знищили тварин.

Читайте також:

У Київському зоопарку повільно вмирає тигр

У луганській школі на очах у дітей пристрелили собаку

Рівненські школярі живцем палили цуценят, отримуючи насолоду

Скажений собака посадив Житомир на карантин

В Києві знову труять собак... м'ясом, сосисками, ковбасою та печінкою

В Києві знову труять собак... м'ясом, сосисками, ковбасою та печінкою

Повʼязані теми:

Наступна публікація