Одеська кіностудія святкує 100-річний ювілей

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Митці вже мають амбіційні плані на нове століття існування студії.

Легендарній Одеській кіностудії виповнилося 100 років. Вона є однією з найдавніших у світі та може похвалитися понад 700 фільмів різних жанрів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Деякі зі стрічок поповнили колекцію світових шедеврів. На студії працювала королева німого кіно Віра Холодна і корифеї Олександр Довженко та Кіра Муратова. В біографії кінофабрики є часи тріумфів і перемог на фестивалях, але чимало й чорних сторінок – до ювілею відкрили меморіальну дошку, де увічнили імена 30 репресованих митців, серед яких Лесь Курбас, Ісаак Бабель, Іван Кавалерідзе та інші.

Зараз  кіностудія починає писати нову та успішну сторінку своєї історії. "Ми перегортаємо сторінку 100 років кіностудії, але відкриваємо нову, нових ста років. Вони передбачають і нові технології, і нові підходи стосовно того, що таке кіностудія в сучасному розумінні цього слова. Це не тільки сервісна компанія, але і компанія, яка надає продюсерам реалізовувати тут свої найбільш амбітні ідеї", - заявив член наглядової ради Одеської кіностудії та генеральний директор “1+1 медіа” Олександр Ткаченко.

Відео Легендарній Одеській кіностудії сто років

Тут зняли понад 700 фільмів різних жанрів. Деякі з них поповнили колекцію світових шедеврів. Тут працювала королева німого кіно Віра Холодна і корифеї Олександр Довженко та Кіра Муратова. У біографії кінофабрики часи тріумфів і перемог на фестивалях, але чимало і чорних сторінок - до ювілею відкрили меморіальну дошку, де увічнили імена 30 репресованих митців.  

Легендарній Одеській кіностудії сто років

Залиште свій коментар

Вибір редакції