Освіта за кордоном: чому має сенс навчатись в Польщі?

Студент може отримати диплом французького зразка (а іноді — британського) разом з польським дипломом.

Освіта з багатьох спеціальностей чи напрямків в сучасному світі є не тільки можливістю реалізувати себе, але й змогою забезпечити собі стабільний дохід. Коли є можливість вибору між кількома країнами, слушно обрати для навчання країну, яка цікавить найбільше. Після вибору закордонного навчального закладу наступним кроком має бути з'ясування особливостей отримання освіти у обраній країні. 

Українці мають змогу навчатись в Польщі одразу після школи. Для них відсутня необхідність кілька років навчатись в вузі, щоб отримати можливість вступити до польського навчального закладу. Але є ряд нюансів, які можуть суттєво спростити процес зарахування. 

Польща надає можливість як платного, так і безоплатного навчання. У першому випадку зазвичай не потрібно складати вступні іспити – тільки пройти тестування на знання мов. Таке тестування проводиться безкоштовно. 

Безкоштовне навчання в Польщі можливе за певних умов. Так, це можливо для власників "карти поляка". Деякі вузи мають безкоштовні місця для студентів окремих спеціальностей. Для цього абітурієнт мусить досягти значних показників успішності. Крім того, можливо отримати грант, але тут все залежить від особливостей кожного конкретного випадку. 

Польща

Що ще може дати освіта у Польщі? Передусім, це дипломи, які відповідають європейським стандартам. Студент може отримати диплом французького зразка (а іноді — британського) разом з польським дипломом. Крім того, сам процес навчання у Польщі має свої позитивні сторони: можливість отримати роботу у Польщі і відвідувати інші європейські країни в Шенгенській зоні, ймовірність отримати повноцінну шенгенську візу або запросити до країни кого-небудь з родичів на час навчання (студент має право це зробити). Диплом, отриманий у Польщі, надає можливість працевлаштування у європейських компаніях. 

Більш докладну інформацію щодо навчання в Польщі можливо отримати в компанії Inpoland, а з цікавими особливостями іншої діяльності у цій країні — ознайомитись на сайті Inpoland.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: