Партія регіонів висуне в мери Львова шанувальника УПА

Претендентом на посаду мера Львова від "регіоналів" буде Петро Писарчук, якого на виборах у 2006 році підтримував син Романа Шухевича.

Партія регіонів визначилась із кандидатом у мери Львова. На цю посаду висуватиметься народний депутат, голова львівської обласної організації ПР Петро Писарчук.

Як повідомили джерела, про це сам Писарчук заявив під час під час презентації "Будуємо нову Україну разом з Президентом Віктором Януковичем" у Львові.

Нагадаємо, що саме Писарчук до 1 вересня подарував школярам Львова книжки про боротьбу УПА за здобуття незалежності для української держави. "Історія ОУН-УПА, її партизанська організація визнана найкращим зразком партизанської боротьби у світі", - пояснив тоді він.

Цікаво також, що на виборах мера Львова 2006 року Писарчука підтримав Юрій Шухевич - син легендарного командира УПА Романа Шухевича.

За даними соціологічних опитувань, рейтинг Петра Писарчука у Львові орієнтовно становить 10%.

Петро Писарчук народився 6 червня 1955 року в селі Чемеринці на Львівщині в селянській сім'ї. Закінчив Львівський політехнічний інститут, працював у депо львівської залізниці, на будівництві Качинсько-Ачинського паливно-енергетичного комплексу в Красноярському краї, потім на Львівському ізоляторному заводі, у 1990 став головним інженером та віце-президентом АТ "Галичина", пізніше посів директорське крісло МП "Лаваз", з 1993 по 2002 рік керував ТОВ "АЙПІЄ-Л". Був членом СДПУ(о), потім перейшов до Партії регіонів. З 2002 року обирається депутатом Верховної ради. Відомий меценат.

Читайте також:

Партія регіонів подарувала школярам книжки про УПА

СБУ затримала дослідника визвольного руху зі Львова

Депутати Львівщини висловили недовіру губернатору-регіоналу

Партія регіонів висуне в мери Ялти співака шансону

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: