Під стінами МЗС провели вечір джазу в підтримку кримчан

Послухати музику зібрались сотні людей.

Джаз просто неба. Вже втретє міністерство закордонних справ проводить концерт під відкритим небом, цього разу його присвятили Криму. Мета заходу - привернути до анексованого півострова увагу міжнародної спільноти. А ще показати кримчанам: їх не забули, йдеться в ТСН.12.00.

Джаз просто неба починається з дощу. Попри це міністрества закордонних справ України сходяться люди. Вже втретє МЗС влаштовує "оpen air" цього разу під гаслом - Музика вільних людей. Назва символічна, адже захід присвячено деокупації Криму. Нині це ще й продовження легендарного Коктебель джаз фестивалю.

Джаз починають з історії Криму. Під музичний супровід на екрані чорно-біла хроніка. Захід відкриває міністр закордонних справ України. Серед особливих гостей - міністри закордонних справ Швеції та Литви. Клімкін підготував їм подарунки.

"Я хочу подарувати дві вишиванки, з розміром у нас все добре. Ми навіть на Лінаса знайшли. Але особливі в кольорах Литви і Швеції", - заявив Клімкін.

Міністри вкотре наголосили, попри окупацію Криму Росією півострів залишається українською територією.

ВідеоУ столиці відбувся джазовий концерт під відкритим небом, присвячений Криму

На сцену вийдуть найвідоміші українські джазмени. Усеін Бекіров - уродженець Симферополя гратиме авторську програму на основі кримсько-татарського фольклору. І він, і Ігор Закус обіцяють багато імпровізації.

З української пісні і починають, а саме із коломийок в джазовій обробці. Соло від Іванки Червінської.

Серед гостей, окрім дипломатів та політиків, лідери кримськотатарської громади Мустафа Джемілєв та Рефат Чубаров. Вони переконані різноманітними проявами суспільство має показувати свою підтримку кримчанам. Хоча сам Чубаров зізнається, не меломан, але у звільненому Криму на джаз обовязково піде.

Залиште свій коментар