Після ремонту даху в школі може обвалитися стеля

Дата публікації
Перегляди
1950
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Після ремонту даху в школі може обвалитися стеля

Фото: ТСН.ua

Виконавець ремонту коментувати ситуацію відмовився.

У сільській школі на Кіровоградщині після ремонту даху може обвалитися стеля. Місцеві жителі кажуть, що ремонтники стару покрівлю зняли, а нову зробили, але лише через два місяці. Увесь цей час школу заливало дощами і тепер, мовляв, розмокла стеля загрожує впасти дітям на голови.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

У кабінетах на другому поверсі зі стелі йде дощ. Учителі та батьки з відрами намагаються врятувати класи. Однак марно – потоки води заливають школу.

На ремонт даху з бюджету виділили півтора мільйона гривень.

"Вони розкрили все і чекали, доки привезуть матеріали. А матеріали везли довго", - розповідає місцевий житель Микола Крайній.

Директор школи каже, поки везли матеріали - дощі заливали класи. І демонструє наслідки.

Батьки школярів у розпачі. У класі, куди вже за три тижні прийдуть першокласники, хитається стеля.

"Ми хотіли пошпаклювати. Ми до стелі, а вона ходить ходором. Нам наш вчитель початкових класів сказав не чіпати, бо у плафонах ще вода стояла. Чи струмом вас, чи впаде та стеля - не лізьте туди", - розповідає мама школяра Світлана Бабур.

"Діти зайдуть, вони будуть бігати, стрибати - ще впаде. Когось травмує і тільки тоді звернуть увагу і щось почнуть робити", - говорить мати школяра Оксана Ящук.

Така ж ситуація і в решті кабінетів та у коридорах. А у спортзалі, де і досі стоять калюжі, повело дерев'яну підлогу.

У сільській школі на Кіровоградщині після ремонту даху може обвалитися стеля

У сільській школі на Кіровоградщині після ремонту даху може обвалитися стеля

У цій школі навчаються 120 учнів, їх возять з чотирьох сіл. Чи сядуть діти за ці парти цього року – ані батьки, ані керівництво закладу не знають. А до найближчої школи в райцентрі – майже два десятки кілометрів.

"Стеля взялася цвіллю, класи позатікали, стелі повідпадали. Чи санстанція дозволить, щоб школа працювала у такому стані?!", - каже представниця батьківського комітету Ліна Ковтун.

Виконавець ремонту коментувати ситуацію відмовився. Не вдалося поспілкуватися і з замовником – райвідділом освіти. Натомість керівництво райадміністрації переконує, що підрядник виправить недоліки за свої кошти.

"Дах вони зробили, але так склалося - це фарс-мажорні обставини, почали робити і пішов дощ. Ніхто від цього не застрахований. Тому до початку навчального року будівля буде відремонтована", - запевнив заступниця голови Новгородківської райдержадміністрації Тетяна Акусок.

В іншому випадку обіцяють акт виконаних робіт не підписувати і грошей компанії не платити.

Олена Шворак

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1950
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація