Полтавщина надасть гуманітарну допомогу Маріуполю

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Полтавщина надасть гуманітарну допомогу Маріуполю

У понеділок з Полтави до Маріуполя надійде гуманітарний вантаж.

Голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко від імені всієї полтавської громади висловив співчуття з приводу сьогоднішніх трагічних подій у Маріуполі, де під час обстрілу бойовиками житлових кварталів загинули мирні городяни.

"Полтавська громада щиро співчуває родинам загиблих та поранених, — зауважив Валерій Анатолійович. — Ми хочемо підтримати мешканців Маріуполя, адже сьогодні не може бути чужої біди: ми — єдина країна і єдина родина. Полтавці так само сумують з приводу загибелі невинних земляків-українців і засуджує дії російських терористів.

У понеділок з Полтави до Маріуполя надійде гуманітарний вантаж. Зараз його збирають полтавські волонтери, представники громадських організації, відповідні департаменти облдержадміністрації, благодійники і підприємці. До Маріуполя ми відправляємо ліки, продукти харчування, одяг. Разом з керівництвом обласної ради ми підписали спільне розпорядження: згідно з ним понеділок 26 січня в Полтавській області оголошено днем жалоби у пам'ять про загиблих під час теракту в Маріуполі".

Нагадаємо, сьогодні вранці бойовики обстріляли з "Градів" житлові квартали Маріуполя. Щонайменше 30 людей загинули.

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація