Постраждалі від вибухів у Дніпрі йдуть на поправку

Дата публікації
Перегляди
1879
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Постраждалі від вибухів у Дніпрі йдуть на поправку

Всі постраждалі від вибухів у Дніпрі живі та одужують / Фото: ИА "Мост-Днепр"

У лікарнях залишаються 14 осіб, одна жінка перебуває у важкому стані.

Начальник Головного управління охорони здоров'я Дніпропетровської ОДА Валентина Гінзбург повідомила, що постраждалі у вибухах одужують.

"На 20:00 понеділка в лікарнях міста перебуває 14 постраждалих. Одна літня жінка, 1935 року, залишається у важкому стані, що обумовлено її віком і загальними захворюваннями. Всі постраждалі живі. Їх життю нічого не загрожує", - заявила Гінзбург, повідомляє ТСН.

Стан постраждалих: 8 - з травмами легкої тяжкості, 5 - середньої, 1 - у важкому стані, зазначає вона.

У лікарні ім.І.Мечникова знаходиться - 6 осіб, в обласній дитячій лікарні - 4 людини, і по 1 людині в 4 лікарнях міста.

"Двічі в день в лікарнях проходять консиліуми, за участю провідних фахівців та професорів медакадемії. Ми коригуємо подальше лікування кожного хворого. Ще раз хочу підтвердити, що в результаті вибухів ніхто не загинув, 30 отримали поранення", - сказала Гінзбург.

Також вона підкреслила, що всі постраждалі, які були виписані з лікарень раніше, знаходяться на обліку в амбулаторіях за місцем проживання та перебувають під постійним контролем дільничних лікарів.

"Кілька постраждалих переживали за здоров'я і психологічний стан своїх рідних. Лікарі побували вдома у родичів цих постраждалих, надали допомогу і взяли їх на контроль", - зазначила Гінзбург.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1879
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація