ПР буде першим номером майже у всіх виборчих списках

Партія регіонів зайняла перший рядок у виборчих списках у 21 з 23 областей в Україні. За новим законодавством, партія, яка першою подала списки, і дістає перше місце.

На місцевих виборах майже у всіх виборчих бюлетенях першим номером буде вказана Партія регіонів.

Чинний закон про місцеві вибори не передбачає розподілу місць у бюлетені за жеребкуванням для кандидатів які балотуються за партійними списками. Тому та партійна організація, яка першою подала списки кандидатів до виборчої комісії, дістала перше місце у виборчому бюлетені, друга – друге місце і т.д.

За узагальненими даними спостерігачів громадської мережі ОПОРА, Партія Регіонів посіла перший номер у бюлетені в обласні ради в 21-й області з 23-х. Також ПР має номер 1 у бюлетені по виборах депутатів Верховної Ради АР Крим. ВО "Батьківщина" піде під першим номером в двох областях.

Партія регіонів списки
В бюлетенях до міських рад обласних центрів Партія Регіонів посіла перший рядок в 19-ти містах з 24-х (та в столиці АР Крим). Батьківщина, КПУ, Народна партія та партія "Совість України" зайняли по одній першій стрічці в бюлетенях до міських рад обласних центрів.

У той же час у громадській мережі повідомили, що за даними її спостерігачів, Партія регіонів посідала перше місце в бюлетенях, хоча її представники подавали документи зовсім не в числі перших. За даними спостерігачів, часто з формальних причин іншим партіям відмовляли в реєстрації, посилаючись на технічні помилки.

Через це у багатьох виборчих комісіях виникали сутички довкола найпривабливіших порядкових номерів в бюлетенях. Непоодинокі конфлікти були зафіксовані у Волинській, Луганській, Львівській, Херсонській областях.

"Один з найбільш резонансних випадків трапився на Дніпропетровщині, де членів територіальної виборчої комісії Бабушкінського району міста просто не допустили на робочі місця. Як з'ясувалося згодом, саме цього дня було прийнято рішення про реєстрацію списків кандидатів від перших трьох партій. Ними стали Партія регіонів, КПУ та Народна Партія", - повідомила ОПОРА.

Як відомо, місцеві вибори відбудуться 31 жовтня. Три компанії мають намір провести спільний exit-poll на місцевих виборах у Харкові, Одесі, Львові й Дніпропетровську.

Читайте також:

Три компанії проведуть екзит-поли в чотирьох містах

США направлять спостерігачів на вибори в Україну

У Черкасах знижується рейтинг Партії регіонів

На Луганщині поранено з пістолета кандидата в депутати від "Батьківщини"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: