Проти Кучми порушено кримінальну справу через вбивство Гонгадзе

За даними ЗМІ, ГПУ видала розпорядження прикордонній службі України щодо заборони на виїзд Леоніда Кучми за кордон.

Генпрокуратура порушила кримінальну справу проти екс-президента Леоніда Кучми у справі про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе. Про це виданню УНН повідомили джерела, наближені до Генпрокуратури.

Згідно із повідомленням джерела у ГПУ, там порушено кримінальну справу проти Кучми за підозрою в організації вбивства журналіста.

ГПУ видала розпорядження прикордонній службі України щодо заборони на виїзд Леоніда Кучми за кордон. Рішення про порушення цієї кримінальної справи прийняв перший заступник генпрокурора Ренат Кузьмін.

Нагадаємо, у вересні 2010 року Генпрокуратура назвала організатора вбивства журналіста Георгія Гонгадзе. Слідчі дійшли висновку, що генерал-лейтенант міліції Олексій Пукач отримав від тодішнього глави МВС Юрія Кравченка усний наказ убити журналіста.

31 січня 2011 року Печерський райсуд Києва постановив, що Пукач виконував злочинний наказ, тому вбивство Гонгадзе не можна вважати замовним.

Представники вдови Гонгадзе заявили, що слідство робить спроби зменшити провину Пукача й приховати від відповідальності замовників убивства - тобто приховати роль у справі Леоніда Кучми.

Зазначимо, прес-служба ГПУ та перший заступник генпрокурора Ренат Кузьмін не змогли надати якусь інформацію про порушення справи.

Читайте також:

Суд встановив, що Пукач не вбивав Гонгадзе на замовлення

Вдова Кравченка не вірить, що Кучма "замовив" Гонгадзе

Пукач стверджує, що вбив Гонгадзе випадково

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: