Рейтинг міністрів-мільйонерів уряду Азарова

Трійку найбагатших міністрів уряду склали віце-прем'єри Борис Колесніков, Сергій Тігіпко та Андрій Клюєв.

Найбагатшим міністром уряду Миколи Азарова, згідно з деклараціями про прибутки за 2009 рік, можна назвати віце-прем'єр-міністра з питань Євро-2012 Бориса Колеснікова. Минулого року він заробив 67,8 млн грн.

Тож можна сміливо заявити, що підготовка України до Чемпіонату Європи з футболу 2012 знаходиться в руках багатої людини. Основну суму він отримав від дивідендів, відсотків і роялті, - 63 млн 587 тис грн. Окрім цього, він отримав 243 тис 900 грн зарплати.

Друге місце за прибутками за минулий рік займає колишній банкір і кандидат у президенти України, віце-прем'єр з економічних питань Сергій Тігіпко. У 2009 рік він задекларував 30,3 млн грн прибутків.

На третьому місці за прибутками серед членів Кабміну - перший віце-прем'єр Андрій Клюєв. У 2009 році він офіційно заробив 10,5 млн грн. З них майже 8,5 млн грн він отримав як дохід від відчуження цінних паперів і корпоративних прав, дивіденди, відсотки, роялті склали 1 млн 840 тис, а заробітна плата - 167,5 тис грн.

І замикає міністерський "клуб мільйонерів" міністр аграрної політики Микола Присяжнюк, що отримав минулого року 2,4 млн грн (хоча в 2008 році він отримав прибутків на 6 млн грн).

Усі інші члени уряду задекларували свої торішні прибутки на рівні менше 1 млн грн. Так, віце-прем'єр з гуманітарних питань Володимир Семиноженко отримав дохід у 953 тис грн. Міністр транспорту і зв'язку Костянтин Єфименко - 829 тис грн. Нелюбимий опозицією міністр освіти Дмитро Табачник теж не бідна людина: він задекларував 813,6 тис грн прибутків за 2009 рік. Міністр регіонального розвитку Володимир Яцуба за минулий рік задекларував дохід у розмірі 752,9 тис грн.

Усі інші члени Кабміну задекларували торішній дохід на рівні менше 500 тис грн.

Тільки чотири міністри не оприлюднили свої прибутки за 2009 рік.

Читайте також:

Депутати Держдуми задекларували три Maybach, літак і шматок залізничного полотна

Віктор Пінчук увійшов до Топ-100 найвпливовіших людей світу

Колесніков показав свої мільйони і гектари землі

ТОП-10 найбагатших людей України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: