Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
РНБО продублює санкції США проти Росії – Турчинов

Їх розглянуть на засіданні наступного тижня.

Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олександр Турчинов заявив, що наступного тижня РНБО розгляне запровадження санкцій проти Росії, аналогічних до американських.

Про це повідомляє УНІАН.

Як зазначається, за дорученням президента РНБО подовжить вже наявні санкції проти Росії, а також продублює санкції, до яких вдалися США та інші країни.

Окрім цього, секретар РНБО подякував країнам Заходу за запровадження "суттєвих та болісних для РФ" санкцій.

Нагадаємо, 6 квітня Міністерство фінансів США оголосило про новий раунд санкцій проти російських громадян, чиновників, компаній та державних фірм. Сполучені Штати Америки заморозять активи всіх фізичних і юридичних осіб, які потрапили під нову хвилю санкцій.

За даними Гонконгської фондової біржі, 9 квітня акції компанії UC Rusal російського олігарха Олега Дерипаски, який увійшов до санкційного списку, впали на 50%. Rusal попередив про ризик технічних дефолтів через обмеження Мінфіну США, хоча і запевнив, що підтримує виконання всіх своїх кредитних зобов'язань. На тлі санкцій євро на Московській біржі  вже подолав психологічну позначку у 80 рублів.

ВідеоРосійські депутати хочуть обмежити імпорт з Америки

Москва придумала відповідь на американські санкції. До державної Думи Росії внесли законопроект, який готує обмеження проти Сполучених Штатів. Під санкції потраплять американські алкоголь та цигарки, програмне забезпечення, ліки та сільськогосподарські товари. Також у Москві хочуть заборонити американським компаніям брати участь у приватизації в Росії.

Російські депутати хочуть обмежити імпорт з Америки

Залиште свій коментар

Вибір редакції