Щеплення врятує, бо ліків від кору не існує - Супрун

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Посадовець закликає робити щеплення.

Ліків проти кору не існує. Щеплення — єдиний спосіб запобігти хворобі або ускладненням від неї. Україна забезпечена вакцинами проти кору. Вони доставлені до кожної з областей.

Про це у Facebook наголосила в.о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун.

Щеплення проти кору: так або ні?

Ліків проти кору не існує. Щеплення — єдиний спосіб запобігти хворобі або ускладненням від неї. Україна забезпечена вакцинами проти кору. Вони доставлені до кожної з областей. Тут можна подивитися скільки вакцин є у вашому регіоні: https://goo.gl/QX7ncX Якщо ваша дитина пропустила першу чи другу дозу вакцини КПК за графіком, або ви не пам’ятаєте, коли і які щеплення ви робили дитині, зверніться до вашого лікаря або медзакладу, де ви зазвичай обслуговуєтеся, щоб якнайшвидше отримати безоплатне щеплення. Проте якщо саме у вашій поліклініці немає вакцини — зверніться до головного лікаря медзакладу. Він надасть інформацію щодо термінів поставок вакцин у заклад. Якщо головний лікар не може надати такої інформації, зверніться у департамент/управління охорони здоров’я у вашій області: http://moz.gov.ua/regionalni-upravlinnja Працюємо над тим, щоб цих проблем не виникало і громадяни могли оперативно отримувати всі необхідні вакцини та ліки, які закуповуються за кошти платників податків. Зокрема Уряд підтримав рішення, яке допоможе зробити доставку медичних препаратів і виробів в межах областей швидшою. Часом ліки та медвироби дуже довго залишаються на складах в обласних центрах. Щоб вони оперативніше потрапили до пацієнтів, поставлено максимальний термін розподілу ліків до місцевих складів і медзакладів — 3 робочі дні. Крім того, отримати щеплення, яке гарантує держава, буде набагато зручніше. Найближчим часом вступить у дію постанова Уряду щодо розподілу всіх вакцин, закуплених за кошти платників податків, у медзаклади, де українці обрали своїх сімейних лікарів. А це, окрім комунальних поліклінік та амбулаторій, також приватні клініки й лікарі-ФОПи. Усі заклади, включно з приватними, які надають первинну медичну допомогу та уклали договір з НСЗУ, отримуватимуть вакцини, які робитимуть пацієнтам безоплатно. Тож і вакцини розподілятимуться за пацієнтом Дякую hromadske.ua за привернення уваги до теми вакцинації!

Опубліковано Уляна Супрун Четвер, 25 жовтня 2018 р.

За її словами, якщо ваша дитина пропустила першу чи другу дозу вакцини КПК за графіком, або ви не пам’ятаєте, коли і які щеплення ви робили дитині, зверніться до вашого лікаря або медзакладу, де ви зазвичай обслуговуєтеся, щоб якнайшвидше отримати безоплатне щеплення.

«Проте якщо саме у вашій поліклініці немає вакцини — зверніться до головного лікаря медзакладу. Він надасть інформацію щодо термінів поставок вакцин у заклад. Якщо головний лікар не може надати такої інформації, зверніться у департамент/управління охорони здоров’я у вашій області», - додала Супрун.

«Працюємо над тим, щоб цих проблем не виникало і громадяни могли оперативно отримувати всі необхідні вакцини та ліки, які закуповуються за кошти платників податків», - зауважила посадовець.

Зокрема, уряд підтримав рішення, яке допоможе зробити доставку медичних препаратів і виробів в межах областей швидшою. Часом ліки та медвироби дуже довго залишаються на складах в обласних центрах. Щоб вони оперативніше потрапили до пацієнтів, поставлено максимальний термін розподілу ліків до місцевих складів і медзакладів — 3 робочі дні.

Крім того, отримати щеплення, яке гарантує держава, буде набагато зручніше. Найближчим часом вступить у дію постанова Уряду щодо розподілу всіх вакцин, закуплених за кошти платників податків, у медзаклади, де українці обрали своїх сімейних лікарів. А це, окрім комунальних поліклінік та амбулаторій, також приватні клініки й лікарі-ФОПи. 

Усі заклади, включно з приватними, які надають первинну медичну допомогу та уклали договір з НСЗУ, отримуватимуть вакцини, які робитимуть пацієнтам безоплатно. Тож і вакцини розподілятимуться за пацієнтом.

ВідеоМасовий спалах кору: 45 школярів та вчителька занедужали на Буковині

Спалах кору на Буковині. Занедужали 45 школярів із села Рукшин. Більшість лікується вдома. Восьмеро - у шпиталі в стані середньої тяжкості. На важку форму кору захворіла й вагітна вчителька першого класу – вона також у лікарні. Всі потерпілі переважно не мали щеплень. Перший випадок захворювання у школі зафіксували у вересні. 

Масовий спалах кору: 45 школярів та вчителька занедужали на Буковині

Залиште свій коментар

Вибір редакції