"Щастя поруч": об'їхати Україну на велосипеді

Іще півтора року тому цей хлопчина програмував комп'ютери. Але одного дня вирішив усе покинути і піти навмання.

Об'їхати Україну на велосипеді мріє наступний герой сюжету з циклу "Щастя - поруч". Його історія - приклад, як можна докорінно змінити своє життя на краще.

Колись власне майбутнє Костянтин Карачов бачив у комп'ютерному програмуванні, а тепер планує велотури Україною. І зовсім не шкодує, зараз він досвідчений велосипедист.

Костянтин підбирає велосипед Тетяни, яка востаннє їздила ще в дитинстві. Спочатку Тетяні добирають велосипед за зростом, згодом - шукають відповідний шолом.

Нарешті, озброєна залізним конем дівчина, виїздить на подвір'я. Навколо - такі самі, як вона. Сонячного недільного дня ті, хто вирішив об'їхати Україну на двох колесах, зібралися для освітнього міні-туру, поки що - столицею.

Іще півтора року тому цей м’язистий хлопчина програмував комп'ютери. Сидяча робота, офіс - поруч з домівкою, регулярна зарплатня, перспектива зростання - ось воно, щастя! Але одного дня Костянтин Карачов вирішив усе покинути і піти навмання.

"Це визрівало давно. Я не був задоволений своєю роботою, я не був задоволений собою на роботі. І останнім часом це почало даватися взнаки на результатах роботи", - розповідає він.

Майже рік хлопець шукав себе. Потім подався велосипедом до Карпат, і рішення про майбутнє з'явилося само.

На сайт Костянтина в Інтернеті відгукнулися десятки людей. Він - один з небагатьох, хто вийшов на ринок з незвичайною пропозицією комфортних велотурів. Замість намету - готель, а замість туристичного казана - обід у ресторані. Сьогодні у нього вже сплановано п'ять турів: Тернопільщиною та Полтавщиною. До кінця літа буде ще стільки ж.

Після двогодинного переїзду новачки зупиняються у найближчому парку. Сік і домашні кекси знайомлять та зближують мандрівників. Вже за тиждень вони вирушать у подорож найгарнішими місцями країни. І все це - завдяки людині, яка спочатку змінила своє життя.

Детальніше про покликання, яке змінює життя – дивіться у спецпроекті ТСН "Щастя поруч".

Читайте також:

У Києві відкрився парк екстремальних розваг

Прем’єр Киргизії зізнався, що не знає державної мови

На Полтавщині встановили пам’ятник ДАІшнику

ВідеоОб'їхати Україну на велосипеді

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: