"Щастя поруч": об'їхати Україну на велосипеді

"Щастя поруч": об'їхати Україну на велосипеді

Ілюстрація

Іще півтора року тому цей хлопчина програмував комп'ютери. Але одного дня вирішив усе покинути і піти навмання.

Об'їхати Україну на велосипеді мріє наступний герой сюжету з циклу "Щастя - поруч". Його історія - приклад, як можна докорінно змінити своє життя на краще.

Колись власне майбутнє Костянтин Карачов бачив у комп'ютерному програмуванні, а тепер планує велотури Україною. І зовсім не шкодує, зараз він досвідчений велосипедист.

Костянтин підбирає велосипед Тетяни, яка востаннє їздила ще в дитинстві. Спочатку Тетяні добирають велосипед за зростом, згодом - шукають відповідний шолом.

Нарешті, озброєна залізним конем дівчина, виїздить на подвір'я. Навколо - такі самі, як вона. Сонячного недільного дня ті, хто вирішив об'їхати Україну на двох колесах, зібралися для освітнього міні-туру, поки що - столицею.

Іще півтора року тому цей м’язистий хлопчина програмував комп'ютери. Сидяча робота, офіс - поруч з домівкою, регулярна зарплатня, перспектива зростання - ось воно, щастя! Але одного дня Костянтин Карачов вирішив усе покинути і піти навмання.

"Це визрівало давно. Я не був задоволений своєю роботою, я не був задоволений собою на роботі. І останнім часом це почало даватися взнаки на результатах роботи", - розповідає він.

Майже рік хлопець шукав себе. Потім подався велосипедом до Карпат, і рішення про майбутнє з'явилося само.

На сайт Костянтина в Інтернеті відгукнулися десятки людей. Він - один з небагатьох, хто вийшов на ринок з незвичайною пропозицією комфортних велотурів. Замість намету - готель, а замість туристичного казана - обід у ресторані. Сьогодні у нього вже сплановано п'ять турів: Тернопільщиною та Полтавщиною. До кінця літа буде ще стільки ж.

Після двогодинного переїзду новачки зупиняються у найближчому парку. Сік і домашні кекси знайомлять та зближують мандрівників. Вже за тиждень вони вирушать у подорож найгарнішими місцями країни. І все це - завдяки людині, яка спочатку змінила своє життя.

Детальніше про покликання, яке змінює життя – дивіться у спецпроекті ТСН "Щастя поруч".

Читайте також:

У Києві відкрився парк екстремальних розваг

Прем’єр Киргизії зізнався, що не знає державної мови

На Полтавщині встановили пам’ятник ДАІшнику

Об'їхати Україну на велосипеді

Об'їхати Україну на велосипеді

Повʼязані теми:

Наступна публікація