Дорогосказ: бездоганні дороги ведуть в гості до президента

Дорогосказ: бездоганні дороги ведуть в гості до президента

Прекрасні дороги ведуть тільки до дверей українських можновладців

Українці знають рецепт, як зробити в кожній області "дорогу як до президента": треба постійно міняти чиновників.

Україна таки може похвалитися бездоганними шляхами. Але прекрасні дороги ведуть тільки до дверей українських можновладців – серед яких і президент, прем'єр та лідер опозиції.

Наприклад, дорога "Недригайлів-Терни". Із цього райцентру починається президентська дорога на "малу батьківщину". Чудове покриття, гарне освітлення, розмітка зі спеціальної світовідбивної фарби. Цим шляхом сумчани пишаються не менше, ніж відомим сусідством.

Мешканці Хоружівки кажуть: як став Віктор Ющенко президентом, так і дорогу зробили – буквально за місяць. Але на сусіднє село "дорожнього щастя" не вистачило. Із базару додому спочатку із комфортом по президентській дорозі, а потім - кілька кілометрів до рідного селища по бездоріжжю.

"Такі колії по коліна, діти топляться. Можна, щоб Ющенко проїхав по нашій вулиці подивився, що там робиться. Восени не проїдеш, весною не проїдеш, ми даже покойників на конях вивозимо", - розповідає мешканка Недригайлівського району.

В обласній адміністрації переконують: спеціально під главу держави нічого не робили. Будівництво шляху через Хоружівку 2004-го було запланове, так з'єднали дві магістралі державного значення. Проблеми решти сіл району тут добре відомі, але грошей на всіх бракує.

Не зробиш чиновнику дорогу - самому шлях за ґрати. У запорізькому містечку Токмак стихає відлуння найгучнішої дорожньої справи року. 7 діб адмінарешту дістав заступник міського голови з комунального господарства – за поганий стан доріг.

Чиновник відбувся переляком, замість тижня в буцегарні, провів два на лікарняному ліжку. Апеляційний суд визнав - без грошей можливості ремонтувати дороги в нього не було.

Унікальний рецепт, як швидко поліпшити усі українські дороги люди таки знайшли. Їм поділилися з ТСН в тій же Хоружівці: чиновників треба міняти. Рік поробив – і все. Тоді в кожній області буде дорога до президента.

Читайте також:

Дорогосказ: українські дороги руйнують вантажівки та погода

Дорогосказ: що вижило в Україні – західними автобанами буде їздити вічно

Світовий банк дав Україні 3,2 мільярда гривень на ремонт доріг

На ремонт доріг виділили півмільярда гривень

Добрі дороги ведуть до осель можновладців

Добрі дороги ведуть до осель можновладців

Повʼязані теми:

Наступна публікація