Поки батьки не бачать, діти рятують іншим життя

Поки батьки не бачать, діти рятують іншим життя

Не кожен зможе у п’ять років витягти з пожежі власну сестричку, у 13-ть - винести з хати п`ятьох людей, а у 15-ть - кинутись в ополонку, щоб врятувати дівчину. Поки батьки не бачать, діти стають героями.

Рятівниками не народжуються, ними стають. Про недитячі вчинки розповідає черговий сюжет з ціклу ТСН "Поки батьки не бачать".

Чотири роки тому Настя Овчар ризикнула власним життям і витягнула сестру з полум'я. Після тієї пожежі Настя отримала вісімдесят відсотків опіків шкіри. Коли про подвиг дівчинки дізналися у світі, одна з швейцарських клінік взялася її врятувати.

13-річна Наталка самотужки витягла з палаючої квартири чотирьох братів та сестричок і бабусю. Сама ж рятувальниця потрапила до лікарні з діагнозом "отруєння чадним газом". Життя їй врятувала собака, котра почала тягнути непритомну дівчину за волосся.

Відтоді минуло вже дев'ять місяців, а багатодітна родина досі живе в погорілій квартирі. Увесь цей час у них немає світла, згоріли меблі та документи. Без паспорта вони не могли отримати жодної допомоги. Його зробили тільки у грудні.

15-річний Іван Яковенко, якого мати попрохала купити хліб, навіть не здогадувався, що за якусь хвилину стане героєм, врятувавши з води шестирічну дівчинку. "Коли я пірнав, я не думав про своє життя. Я тільки переживав за неї. Бо я знав, що я повинен, зможу витримати", - розповідає Іван. Витягнувши дівчинку з води, він віддав її матері, але дитина вже не дихала. Іван не розгубився й тут: "Поставив її на коліна перед собою, нагнув її голову і почав між лопатки тиснути. Легенько гупати, шоб вона цю воду виблювала".

Після пригоди, у мокрому одязі, без грошей та телефону, які він загубив у ставку, Іван Яковенко пішов до магазину просити хліб у борг. Батьки про вчинок сина дізналися на наступний день.

Відтоді в Івана новий телефон, подарований керівництвом району, знак "Героя-рятівника". А головне - тепер на світі є людина, вдячна йому за своє життя.

Докладніше дивіться у сюжеті ТСН.

Читайте також:
Поки батьки не бачать: діти зрікаються їх
Поки батьки не бачать, діти вагітніють
Поки батьки не бачать, діти стають вбивцями
Батьки добре бачать, коли б'ють власних дітей
Поки батьки не бачать, дітей виховують чужаки
Поки батьки не бачать, діти живуть на цвинтарі
Поки батьки не бачать, діти виховують себе самі
Поки батьки не бачать, діти ґвалтують школярів

Поки батьки не бачать, діти рятують іншим життя

Поки батьки не бачать, діти рятують іншим життя

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація