Шуфрич похвалився, що двічі псував Ющенку день народження

Регіонал "відбирав" у Ющенка подарунки, які колишньому президенту мали подарувати на день народження.

Регіонал Нестор Шуфрич розповів, як він "не словом, а ділом" демонстрував свою нелюбов до Віктора Ющенка. Екс-міністр щонайменше двічі зіпсував йому свято. Так сталося, що Нестор "відбирав" у Ющенка подарунки, які колишньому президенту мали подарувати на день народження.

За розповіддю Шуфрича, у 2005-му році один з друзів запропонував йому придбати картину радянського художника Василя Кричевського.

"На полотні була зображена церква, в якій чи то хрестився, чи то вінчався Михайло Грушевський. Цю церкву намалював Василь Кричевський і подарував Грушевському. І потім полотно висіло у кабінеті першого президента України", - описує Шуфрич історію картини.

"Це не зовсім мій профіль. Я збираю українських художників, але тільки закарпатців. А мені кажуть: "Бери, хороша картина". Коштувала відносно недорого - між 10 і 20 тисячами доларів", - згадав політик.

Тож регіонал все ж таки придбав картину. Як раптом через дві години після покупки друг Шуфрича повернувся з проханням викупити картину назад.

"Я бачу, що у нього з'явився якийсь інтерес. Кажу: "Будь ласка, забирай назад". Мій друг не міг приховати радощів: "Ну все, Порошенко буде радий". Я кажу: "А при чому тут Порошенко?". "А Петро хоче її подарувати Ющенку на день народження", - переповів розмову Шуфрич.

Почувши це, Нестор категорично відмовився продавати полотно. "Я відповів: "Тоді ніколи ця картина не буде продана назад". І ця картина залишилася в мене", - сказав Шуфрич.

Схожа історія вийшла із бюстом Шевченка, який також є в колекції екс-міністра. Автором погруддя є відомий скульптор Олександр Архипенко, який прославився на Заході своїми роботами в стилі кубізму.

"Цей бюст теж хотіли подарувати Ющенку - вже в минулому році. Я теж відмовив, бо дуже не хотів, щоб єдиний бюст Шевченка, зроблений Архипенком, потрапив до рук Ющенка", - сказав Шуфрич.

Регіонал не приховував, що навмисне хотів насолити Ющенку: "Якщо чесно, то так".

Читайте також:

Чечетов: вся українська еліта - у Партії регіонів

Шуфрич пояснив, чому призначив сина Герман заступником міністра

Шуфрич: Льовочкін для мене – "придорожная пыль"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: