Суд візьметься за ґвалтівників Оксани Макар через місяць

Дата публікації
Перегляди
8978
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Суд візьметься за ґвалтівників Оксани Макар через місяць

Слідство у справі Оксани Макар закінчиться наприкінці квітня / Фото: donbass.ua

Слідство хоче, аби ця гучна справа до суду потрапила на піку свого резонансу.

Сьогодні вранці в Донецькому опіковому центрі померла Оксана Макар. Лікарі зробили все можливе і навіть більше. Проте сил чіплятися за життя в Оксани забракло - травми були надто тяжкими, не сумісні з життям.

Уже відомо, що слідчі в резонансному злочині, який три тижні був у всіх на вустах, перекваліфікували статті обвинувачення із замаху на вбивство на жорстоке вбивство. Усій "миколаївській трійці" інкримінують зґвалтування, одному з обвинувачених - зґвалтування у неприродний спосіб. Суд над ними не забариться. Про двадцять днів, які вся Україна жила думкою про Оксану Макар, йдеться у сюжеті ТСН.

Їй від самого початку давали лише пів відсотка на життя. Больовий шок, страшенні та глибокі опіки шістдесяти відсотків тіла. День за днем відмовляли легені, печінка, та не хотіли працювати нирки.

Від лікарів медичного дива чекали мільйони українців. Здавалося кожна копійка і краплина крові в цій ситуації може бути вирішальною.

Цю драму обговорювали в кожній родині. До порятунку долучилися політики - для Оксани Макар знайшли літак. Перевозили в Донецький опіковий центр - до одних із найкращих українських фахівців з опіків.

Їй ампутували руку , але врятували ноги. Зробили численні відновлювальні операції на шкірі та м'язах. Вона навіть починала самостійно дихати. Здавалося найтяжчий етап позаду.

Двадцять останніх днів Україна жила разом із 19-ти річної дівчиною, яка трималася за життя. І двадцять днів з'ясовувалися нові подробиці звірячого злочину.

Їх було троє. Молоді хлопці. Діти впливових батьків. Двох із них після затримання випустили на підписку про невиїзд. Мажори зможуть відкупитися - волали на мітингах.

Через розголос у цю справу втрутився міністр внутрішніх справ і Генпрокурор. Полетіли голови правоохоронців - дев'ятьох покарали, а чотирьох звільнили. Розслідування розпочалося не професійно. У перші дні випустили багато нюансів. Але через це, кажуть зараз правоохоронці, проблем із доказами не буде.

"Зібрана серйозна доказова база: змиви свідчення генетичні експертизи - все ляже в матеріали справи", - запевняє речник МВС Володимир Поліщук.

У день смерті Оксани Макар у Генеральній прокуратурі повідомили про зміну статей обвинувачення. Усій миколаївській трійці інкримінують жорстоке вбивство, усіх трьох звинувачують у зґвалтуванні. Тут обіцяють що слідство закінчиться через місяць, аби ця гучна справа до суду потрапила на піку свого резонансу.

"Ті люди, яким зараз висунуто обвинувачення, вони можуть сісти або до 15 років, або отримати довічне ув'язнення", - заявив Поліщук.

Слідство у справі Оксани Макар закінчиться наприкінці квітня.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
8978
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація