Татари пообіцяли не віддавати Крим Росії

Лідер Меджлісу Мустафа Джемілєв має намір чинити опір тим, хто виступає за повернення Криму до складу Росії.

Кримсько-татарський Меджліс має намір чинити опір силам, що виступають за повернення півострову Крим до складу Росії. Про це заявив глава меджлісу депутат Мустафа Джемілєв.

"Були різні соціологічні опитування, згідно з якими близько 75 відсотків російськомовних громадян Криму своє майбутнє пов'язують з Росією і в складі Російської Федерації. І відповідно тут проводиться досить сильна пропаганда, що майбутнє Криму з Росією", - наголосив він.

Джемілєв також підкреслив, що більше 80 відсотків російськомовних громадян Криму - це післявоєнні переселенці, або їх нащадки.

"У них історичний зв'язок зі своєю батьківщиною, там у них родичі. Це цілком зрозуміло. Нам єдине, що не зрозуміло, чому вони хочуть возз'єднатися зі своєю історичною батьківщиною разом з нашою історичною батьківщиною. Ми також прагнули повернутися на свою батьківщину, взяли валізи і приїхали сюди, а та частина населення хоче в Росію разом з нашою історичною батьківщиною", - наголосив він.

Джемілєв, водночас, попередив, що цього ніхто не дозволить, а якщо вони перейдуть межу, то, стануть можливі будь-які конфлікти.

Читайте також:

Російський адмірал: Росія ніколи не віддасть Севастополь

Росія побудує в Криму понад 1000 квартир для своїх військовослужбовців

Опитування: 80% жителів Криму - за відтворення єдиної держави з Росією

Кримчан, які вимагали приєднати півострів до Росії, засудили до 3 років тюрми умовно

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: